Přejděte přímo do hlavní navigace Přímý přístup k obsahu

Obsluha a seřizovač CNC strojů – s náborovým příspěvkem

Popis pozice

Co Vám nabízíme?

  • zázemí stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti
  • jistotu zaměstnání do budoucna
  • zajímavé finanční ohodnocení – nástupní mzda od 30 000,- Kč (tj. od 190,- Kč/hod.), k tomu:
    • měsíční prémie a bonusy
    • příplatky za směnnost nad rámec zákoníku práce
    • příspěvek na stravování
    • příspěvek na dopravu
    • V ročním součtu bude Vaše průměrná hrubá měsíční mzda dosahovat částky 39 000, - - 42 000,- Kč  za základní pracovní dobu (bez přesčasů).

Dále také nabízíme:

  • náborový příspěvek 20 000,- Kč
  • mimořádné odměny při účasti na akčních plánech
  • roční odměny dle výsledku hospodaření firmy („13. a 14. plat“)
  • věrnostní dovolená
  • masáže v areálu firmy
Náplň Práce:

Co bude Vaší náplní práce?

  • výroba velmi přesných mechanických dílů od jednoho kusu až po malé série
  • obsluha, seřizování a programování CNC frézek s řídicím systémem Heidenhain a CNC soustruhů s řídicím systémem Siemens – to vše ve 3 směnném pracovním režimu s pravidelným týdenním střídáním směn
Váš profil:

Co požadujeme od vhodného kandidáta?

  • vzdělání ve strojním oboru, popř. zkušenosti na podobné pozici
  • znalost výkresové dokumentace
  • spolehlivost, pečlivost, odpovědnost a samostatnost
  • ochota učit se novým věcem
Popis Společnosti

Jsme nadnárodní společnost. Z důvodu dynamického růstu hledáme nové zaměstnance.

Máte zájem?

Nástup na uvedené pozice je možný ihned nebo po vzájemné domluvě.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu kontaktní osoby níže:

Jana Stejskalová
Tel: +420 381 412 017
E-mail: jana.stejskalova@micro-epsilon.cz