Přejděte přímo do hlavní navigace Přímý přístup k obsahu

Vývojový pracovník elektro

Popis pozice

Pracovní náplň:

  • vývoj měřících přípravků pro výrobu a kontrolu
  • vývoj programů pro řízení přípravků a měřících systémů
  • aplikace stávajících systémů a senzorů
  • údržba a opravy stávajících přípravků a měřících systémů

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti
  • jistotu zaměstnání do budoucna
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost zahraniční stáže v mateřské společnosti
  • spolupráce na zahraničních projektech
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • roční odměny dle výsledku hospodaření firmy
  • věrnostní dovolená
  • masáže v areálu firmy
Náplň Práce:
    Váš profil:

    Požadujeme:

    • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku
    • aktivní znalost AJ nebo NJ
    • znalost práce na PC – Windows, MS Office
    • pokročilá znalost C nebo C++
    • samostatnost, zručnost, zodpovědnost, loajalita, ochota učit se novým věcem
    • výhodou znalost práce s návrhovým systém pro tvorbu PCB (nejlépe Cadence Orcad)
    Popis Společnosti

    Jsme nadnárodní společnost. Z důvodu dynamického růstu hledáme nové zaměstnance.

    Máte zájem?

    Nástup na uvedené pozice je možný ihned nebo po vzájemné domluvě.

    Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu kontaktní osoby níže:

    Jana Stejskalová
    Tel: +420 381 412 017
    E-mail: jana.stejskalova@micro-epsilon.cz