Aktuální

Společnost Micro-Epsilon představí ve své expozici v pavilonu C na veletrhu MSV v Brně. Světový leader v oblasti senzoriky, společnost Micro-Epsilon nabízí již více než 40 let spolehlivá, vysoce výkonná a jedinečná řešení zejména při požadavku na přesné měření nebo kontrolu.

Navštivte nás na MSV Brno 2016

Konfokální chromatické senzory bezkontaktně měří vzdálenost, polohu a tloušťku s vysokou přesností. Micro-Epsilon představuje celosvětovou jedničku - confocal DT2471 HS vysokorychlostní kontrolér, který pracuje s měřící frekvencí 70kHz. Používá zabudovaný zdroj světla s dlouhou životností. Je vhodný pro vysoce odrazivé a lesklé povrchy. Dokáže změřit tloušťku více vrstev a díky rychlému a přesnému měření je vhodný pro úlohy např. při výrobě sklenic, měření displejů mobilních zařízení apod..

Unikátní měřící technologie: konfokální snímač DT2471 HS

Měření vzdálenosti a polohy kapacitní metodou může být až čtyřikrát rychlejší než doposud. Systém capaNCDT 6222 měří s frekvencí až 20kHz a je proto považován za nejrychlejší kapacitní kontrolér z nabídky Micro-Epsilon. Kapacitní metoda měření malých vzdáleností se vyznačuje vysokou přesností, extrémním rozlišením a výbornou časovou i teplotní stabilitou.

capaNCDT 6222 nejrychlejší kapacitní snímač

Světlomety vozidla musí fungovat 100% spolehlivě a musí mít správnou barvu. Systém rozpoznávání barev a intenzity světla colorCONTROL MFA LED je určený pro kontrolu svítivosti a barvy LED diod. Systém colorCONTROL MFA vyniká výborným poměrem cena/výkon a je ideální pro testery předních i zadních kombinovaných světlometů automobilů.

Ekonomické série testování automobilových světel

Nový scanCONTROL 29xx-10/BL laserový profilový skener ukazuje svou sílu v aplikacích, kde je požadováno vysoké rozlišení a přesnost. Díky kratší vlnové délce modré laserové světlo neproniká objektem a měří s vyšší stabilitou. Vzhledem k takto vysokému rozlišení v kombinaci s modrým laserem je snímač vhodný k velmi přesným měřicím a kontrolním úkolům a drží si vedoucí pozici ve své třídě.

Mimořádný profilový skener scanCONTROL 29xx-10/BL

Nové laserové snímače vzdálenosti optoNCDT 1320 a 1420 jsou unikátní svým designem, založené na kompaktním provedení, inteligentním zpracování signálu a vysokou přesností. Senzory získaly prestižní cenu Red Dot Award 2016 v kategorii průmyslového designu.

Red Dot Design Award 2016 pro inteligentní laserové snímače polohy

Sensor + Test 2016 je veletrh senzorové technologie, kde představíme inovativní snímače pro měření vzdálenosti, profilu, polohy, barvy a teploty. Těšíme se na setkání od 10. do 12. května v hale 1, stánek 320.

Sensor + Test –Internetová konektivita v záři reflektorů

Nový infračervený teploměr thermoMETER CTP-3 umožňuje bezkontaktní měření povrchové teploty tenkých fólií z polypropylenu, polyetylenu a polystyrenu. Teploměr pracuje s vlnovou délkou 3.43 µm, která je ideální pro tento typ fólií a vyznačuje se výborným poměrem cena/výkon.

Bezkontaktní měření teploty plastových fólií

Hannover Messe 2016 je zaměřený na síťová odvětví. Návštěvníci se seznámí s technologiemi pro existující i budoucí továrny a energetické systémy. Micro-Epsilon představí inovativní snímače a měřící systémy pro měření polohy, vzdálenosti, rozměrů, barvy a teploty. Těšíme se na setkání s Vámi od 25. do 29. dubna v hale 9 / stánek D05. Tešíme sa na setkání s Vámi ve dnech 25. až 29. dubna v hale 9 / stánek D05 .

Hannover Messe – zasíťovaný průmysl

The optoNCDT 1320 and 1420 laser triangulation sensors from Micro-Epsilon are a new generation of laser-optical smart sensors. The ultra compact design with integrated controller means the sensors are suitable for a variety of measurement tasks that require easy integration and high precision. In this sensor class, the operating concept is new and is carried out using function keys or the web interface.

Definují vlastní třídu: optoNCDT 1320/1420
Kontakt

Micro-Epsilon Czech Republic

+420 381 213 011

Napsat e-mail

box-head-newsletter1-800x280

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru novinek
info@micro-epsilon.cz