Aktuální

Kapacitní měřící systém capaNCDT 6112 je vyroben pro velmi přesné dynamické měření polohy a vzdálenosti. I při šířce pásma až 20kHz si kontroléry zachovávají příznivou cenu. Kapacitní metoda měření vzdálenosti patří mezi nejpřesnější, časově a teplotně nejstabilnější. Systém capaNCDT 6112 je vhodný pro OEM aplikace a společnost Micro-Epsilon nabízí i přizpůsobení konkrétním požadavkům zákazníka.

capaNCDT 6112 - rychlý kapacitní systém vzdálenosti pro OEM aplikace

Konfokální kontroléry confocalDT 2421 a 2422 otevírají nové možnosti v přesném měření vzdálenosti a tloušťky na různém povrchu. Dvoukanálové provedení kontroléru řady 2422 umožňuje precizní synchronizované měření. Systémy confocalDT242x nabízí vynikající poměr cena/výkon v kombinaci s vysokou přesnotí a díky tomu jsou vhodné pro OEM aplikace a měřící stanice.

Novinka: Konfokální dvoukanálový měřící systém pro přesné měření tloušťky

Nový software scanCONTROL 3D-View verze umožňuje rychlou a 3-rozměrnou vizualizaci pomocí 2D profilů měřených laserovými profilovými snímači scanCONTROL. Zmíněný program nabízí uživateli několik nových vlastností, optimalizování výkonu a zjednodušení ovládání.

Nový software: scanCONTROL 3D-View 3.0

Software scanCONTROL Configuration Tools 5.0 slouží pro konfiguraci laserových profilových skenerů společnosti Micro-Epsilon. Nová verze přináší uživateli zlepšení funkčnosti a ovládání. Zásadním způsobem byla upravena vnitřní struktura softwaru a díky tomu došlo ke zjednodušení práce s programem.

Výrazné vylepšení softwaru scanCONTROL Configuration Tools

Společnost Micro-Epsilon představí ve své expozici v pavilonu C na veletrhu MSV v Brně. Světový leader v oblasti senzoriky, společnost Micro-Epsilon nabízí již více než 40 let spolehlivá, vysoce výkonná a jedinečná řešení zejména při požadavku na přesné měření nebo kontrolu.

Navštivte nás na MSV Brno 2016

Konfokální chromatické senzory bezkontaktně měří vzdálenost, polohu a tloušťku s vysokou přesností. Micro-Epsilon představuje celosvětovou jedničku - confocal DT2471 HS vysokorychlostní kontrolér, který pracuje s měřící frekvencí 70kHz. Používá zabudovaný zdroj světla s dlouhou životností. Je vhodný pro vysoce odrazivé a lesklé povrchy. Dokáže změřit tloušťku více vrstev a díky rychlému a přesnému měření je vhodný pro úlohy např. při výrobě sklenic, měření displejů mobilních zařízení apod..

Unikátní měřící technologie: konfokální snímač DT2471 HS

Měření vzdálenosti a polohy kapacitní metodou může být až čtyřikrát rychlejší než doposud. Systém capaNCDT 6222 měří s frekvencí až 20kHz a je proto považován za nejrychlejší kapacitní kontrolér z nabídky Micro-Epsilon. Kapacitní metoda měření malých vzdáleností se vyznačuje vysokou přesností, extrémním rozlišením a výbornou časovou i teplotní stabilitou.

capaNCDT 6222 nejrychlejší kapacitní snímač

Světlomety vozidla musí fungovat 100% spolehlivě a musí mít správnou barvu. Systém rozpoznávání barev a intenzity světla colorCONTROL MFA LED je určený pro kontrolu svítivosti a barvy LED diod. Systém colorCONTROL MFA vyniká výborným poměrem cena/výkon a je ideální pro testery předních i zadních kombinovaných světlometů automobilů.

Ekonomické série testování automobilových světel

Nový scanCONTROL 29xx-10/BL laserový profilový skener ukazuje svou sílu v aplikacích, kde je požadováno vysoké rozlišení a přesnost. Díky kratší vlnové délce modré laserové světlo neproniká objektem a měří s vyšší stabilitou. Vzhledem k takto vysokému rozlišení v kombinaci s modrým laserem je snímač vhodný k velmi přesným měřicím a kontrolním úkolům a drží si vedoucí pozici ve své třídě.

Mimořádný profilový skener scanCONTROL 29xx-10/BL

Nové laserové snímače vzdálenosti optoNCDT 1320 a 1420 jsou unikátní svým designem, založené na kompaktním provedení, inteligentním zpracování signálu a vysokou přesností. Senzory získaly prestižní cenu Red Dot Award 2016 v kategorii průmyslového designu.

Red Dot Design Award 2016 pro inteligentní laserové snímače polohy
Kontakt

Micro-Epsilon Czech Republic

+420 381 213 011

Napsat e-mail

box-head-newsletter1-800x280

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru novinek
info@micro-epsilon.cz