Aktuální

Spolupráce mezi firmou Micro-Epsilon a Univerzitou v Passau přinesla inovativní řešení a konkurenční výhody v automobilovém průmyslu.

Příběh úspěšné spolupráce mezi firmami a vysokými školami

Momentálně je k dispozici nový ovladač LabVIEW instrument 3.0 pro snímače scanCONTROL ke stažení. Tento ovladač slouží k přímé integraci dat do scanCONTROL snímačů a umožňuje i zpracování naměřených dat.

Nový LabVIEW driver 3.0 pro snímače scanCONTROL

Kompaktní laserový snímač optoNCDT 1750, který je určen pro přesné měření polohy a vzdálenosti. Vychází z modelu spolehlivého robustního triangulačního snímače ILD1700 a přináší velké množství vylepšení včetně konfigurace pomocí webového rozhraní s přednastavenými měřícími úlohami pro různé druhy měřených materiálů.

Nový laserový snímač poskytující vysoký výkon

Společnost Micro-Epsilon vyvinula nový kontrolér induSENSOR MSC7401 pro sérii induktivních snímačů řady LVDT a LDR. Díky novému hliníkovému pouzdru je odolný vůči rušení a má vysokou mechanickou robustnost. Současně s vyšším rozlišením a snadnějším používáním přináší v neposlední řadě perfektní poměr cena / výkon.

Nový kontrolér pro LVDT snímače polohy

Společnost Micro-Epsilon vyvinula systém pro měření míry opotřebení brzdových kotoučů (tloušťky). Extrémně robustní kapacitní vícekanálové snímače a regulátory s rozsáhlým softwarovým balíčkem a přenosným pouzdrem se zabývají různými úkoly měření.

Bezkontaktní měření opotřebení brzdových kotoučů

Nový snímač polohy ILD2300-2DR používá modrý laserový paprsek a je speciálně navržen pro měření vzdálenosti na lesklých površích odrážejících světlo. Snímač pracuje s vysokou rychlostí a poskytuje maximální rozlišení v řádech nanometrů. Snímač optoNCDT 2300-2DR má navíc jedinečnou vlastnost - je jediným laserovým triangulačním snímačem ve své kategorii kombinujícím možnost měření na přímo odrazivých površích a kompaktního provedení s integrovanou elektronikou.

Snímač vzdálenosti ILD2300-2DR kombinuje rychlost a přesnost

OptoNCDT ILD1420 snímač vzdálenosti je nyní také nově dostupný s měřícím rozsahem 500 mm a je tedy nejmenším laserovým snímačem na trhu, který nabízí takto velký měřící rozsah v kombinaci s vysokou přesností měření. Laserový snímač ILD1420-500 je vhodný pro aplikace v oblasti logistiky, automatizace skladu, robotiky a mnoha dalších.

Nový kompaktní snímač vzdálenosti ILD1420 s měřícím rozsahem 500mm

Společnost Micro-Epsilon představuje model průmyslové infračervené kamery thermoIMAGER TIM G7 nově s VGA rozlišením 640 x 480 pixelů. Tento typ termokamery je speciálně navržen pro aplikace ve sklářském průmyslu a vyniká ve své kategorii díky kombinaci rychlosti a velkého měřícího rozsahu. Spektrální pásmo 7,9 μm umožňuje spolehlivé měření i tenkého skla bez nežádoucích ztrát během přenosu.

Infračervená kamera TIM G7 s VGA rozlišením

Společnost Micro-Epsilon Czech Republic oslavila 25 let od svého založení a při této příležitosti nabízí všem zájemcům nahlédnout do svých výrobních prostor.

Den otevřených dveří Micro-Epsilon Czech Republic

Kapacitní měřící systém capaNCDT 6112 je vyroben pro velmi přesné dynamické měření polohy a vzdálenosti. I při šířce pásma až 20kHz si kontroléry zachovávají příznivou cenu. Kapacitní metoda měření vzdálenosti patří mezi nejpřesnější, časově a teplotně nejstabilnější. Systém capaNCDT 6112 je vhodný pro OEM aplikace a společnost Micro-Epsilon nabízí i přizpůsobení konkrétním požadavkům zákazníka.

capaNCDT 6112 - rychlý kapacitní systém vzdálenosti pro OEM aplikace

Konfokální kontroléry confocalDT 2421 a 2422 otevírají nové možnosti v přesném měření vzdálenosti a tloušťky na různém povrchu. Dvoukanálové provedení kontroléru řady 2422 umožňuje precizní synchronizované měření. Systémy confocalDT242x nabízí vynikající poměr cena/výkon v kombinaci s vysokou přesnotí a díky tomu jsou vhodné pro OEM aplikace a měřící stanice.

Novinka: Konfokální dvoukanálový měřící systém pro přesné měření tloušťky

Nový software scanCONTROL 3D-View verze umožňuje rychlou a 3-rozměrnou vizualizaci pomocí 2D profilů měřených laserovými profilovými snímači scanCONTROL. Zmíněný program nabízí uživateli několik nových vlastností, optimalizování výkonu a zjednodušení ovládání.

Nový software: scanCONTROL 3D-View 3.0
Kontakt

Micro-Epsilon Czech Republic

+420 381 213 011

Napsat e-mail

box-head-newsletter1-800x280

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru novinek

MICRO-EPSILON Czech Republic
Na Libuši 891
39165 Bechyně, Czech Republic
info@micro-epsilon.cz
+420 381 213 011
+420 381 211 060