Aktuální

Produktové portfolio Micro-Epsilon bylo rozšířeno o nové laserové snímače vzdálenosti optoNCDT 1750 o měřící rozsahy 500 a 750 mm. Univerzální snímač pro rychlé a přesné aplikace v průmyslu a automatizaci. Vzhledem k malému měřícímu bodu lze detekovat i ty nejmenší součásti.

Nové snímače optoNCDT 1750 s novými měřícími rozsahy

Společnost Micro-Epsilon rozšiřuje produktovou skupinu kapacitních snímačů o nový typ pouzdra. Jedná se o pouzdro se závity. Tím se otevírá řada nových aplikací pro měření vzdálenosti a polohy jako například při montáži na stěn, otvorů nebo při integraci do strojů a zařízení.

Kapacitní snímače vzdálenosti se závity na svém pouzdře

Společnost Micro-Epsilon představuje novou mikroskopickou optiku pro měření teploty miniaturních objektů. Objektiv je kompatibilní s infračervenými kamerami thermoMAGER TIM 450 a TIM 640. Využívá se k vytvoření makrosnímku jednotlivých měřicích objektů s prostorovým rozlišením až 28 μm.

Mikroskopická optika pro měření teploty malých objektů

V oblasti optických mikrometrů u produktové řady OptoCONTROL 2520-46 (090). Přijímač je natočený o 90 ° a proto je vhodný pro instalaci do stísněných prostor. Měřící systém optoCONTROL 2520 je kompaktní laserový mikrometr s integrovanou řídící jednotkou. Konfigurace a nastavení probíhá prostřednictvím webového rozhraní.

Optický mikrometr ODC2520 s novým 90° přijímačem paprsku

Za účelem měření nejjemnějších povrchových struktur s nejvyšší přesností lze použít nový konfokální snímač confocalDT IFS2406-3 a IFS2407 / 90-0,3 senzory Micro-Epsilon. Snímač má velmi malý měřící bod, a proto je ideální pro měření, které vyžadují maximální preciznost v polohování na členitém povrchu. Vysoká citlivost, velký úhel náklonu a velká ofsetová vzdálenost umožňují používat snímač v nových oblastech použití, zejména v automobilovém průmyslu.

Nové konfokální sondy IFS2406-3 a IFS2407/90-0.3

The compact optoNCDT 1750 laser sensor is designed for displacement and distance measurements, while offering triple the speed, improved repeatability by a factor of two, and an increase in linearity of 25% compared to its predecessor. The combination of enhanced performance and a wide range of features result in a sensor that takes a leading role in its class.

Laser triangulation sensor sets new performance standards

Micro-Epsilon offers modern sensor technologies for application solutions optimized according to customers’ specifications. Our precise 3D sensor technology measures quantities such as displacement, distance, position, color and temperature, but also implements 3D inspection of mat and shiny surfaces.

Efficient sensors for industrial high volume applications

Lankové snímače wireSENSOR řady WPS-MK jsou speciálně navrženy pro aplikace s vysokými objemy. Navzdory svému velmi kompaktnímu vzhledu má snímač rozmanité možnosti měřících rozsahů a to od 50mm až do 7500 mm. Snímače WPS nabízí příznivý poměr cena/výkon, čímž získává nový potenciál při návrhu a optimalizaci nákladů.

Miniaturní lankové snímače WPS-MK

Compared to draw-wire sensors based on a conventional potentiometer, the new wireSENSOR WPS-MK88 U45R with a non-contact potentiometer achieves 8 times more working cycles, which extends the sensor’s service life to its maximum. This new technology combined with a robust plastic housing and a favorable price/performance ratio, sets new standards in terms of economic efficiency.

New draw-wire sensor with 8 times longer service life

Společnost Micro-Epsilon Czech Republic pořádá produktový seminář spojený s prohlídkou výrobních prostor.

Produktový Seminář Micro-Epsilon

Kompozitní materiály jsou díky robustnosti a nízké hmotnosti stále častěji využívají v leteckém a automobilovém průmyslu. Ruční oprava těchto komponent byla dosud náročným úkolem. Mobilní frézovací jednotka nyní měří automaticky defekty pomocí moderních laserových snímačů a laserových skenerů Micro-Epsilon z důvodu zkrácení doby opravy.

Ovládání frézovací hlavy v mobilním CNC zařízení

Produktová řada konfokálních chromatických snímačů společnosti Micro-Epsilon je rozšířena o kompaktní snímač IFS2406-3. Může být použit ve stísněném prostoru a poskytuje přesné naměřené hodnoty. Toto je obzvláště příznivé pro měření vzdálenosti a tloušťky v průmyslových aplikacích, jako např. ve sklářském průmyslu.

Přesné měření vzdálenosti a tloušťky ve stísněných prostorách
Kontakt

Micro-Epsilon Czech Republic

+420 381 213 011

Napsat e-mail

box-head-newsletter1-800x280

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru novinek

MICRO-EPSILON Czech Republic
Na Libuši 891
39165 Bechyně, Czech Republic
info@micro-epsilon.cz
+420 381 213 011
+420 381 211 060