Aktuální

Společnost Micro-Epsilon představuje novou generaci snímačů barev CFO100. Nejvyšší přesnost barev a rozpoznávání ve stupních šedi jsou kombinovány s jednoduchým používáním a moderními rozhraními, jako je např. Ethernet. Snímač CFO100 má kompaktní vzhled a nabízí nové možnosti ovládání.

Nový snímač pro detekci a měření barev

Laserové snímače Micro-Epsilon poskytují vysokorychlostní, vysoce přesné, časově úsporné inline řešení a používají se v mnoha různých aplikacích včetně kontroly kvality čokoládových tyčinek. Vysokorychlostní laserové skenery scanCONTROL 2960-100 detekují každý profil hotových čokoládových tyčinek, kalibrují naměřené hodnoty předem definovaných referenčních hodnot a vysílají signály "OK / NOK" přímo do linky zpracování.

Kontrola kvality při výrobě čokolády

Produktové portfolio Micro-Epsilon bylo rozšířeno o nové laserové snímače vzdálenosti optoNCDT 1750 o měřící rozsahy 500 a 750 mm. Univerzální snímač pro rychlé a přesné aplikace v průmyslu a automatizaci. Vzhledem k malému měřícímu bodu lze detekovat i ty nejmenší součásti.

Nové snímače optoNCDT 1750 s novými měřícími rozsahy

Společnost Micro-Epsilon rozšiřuje produktovou skupinu kapacitních snímačů vzdálenosti a polohy o nové provedení. Jedná se o modelovou řadu se závitovým pouzdrem. Kromě standartního válcového provedení jsou nyní k dispozici snímače se závitem pro snadnější montáž.

Kapacitní snímače vzdálenosti v novém pouzdře se závity

Společnost Micro-Epsilon představuje novou mikroskopickou optiku pro měření teploty miniaturních objektů. Objektiv je kompatibilní s infračervenými kamerami thermoMAGER TIM 450 a TIM 640. Využívá se k vytvoření makrosnímku jednotlivých měřicích objektů s prostorovým rozlišením až 28 μm.

Mikroskopická optika pro měření teploty malých objektů

V oblasti optických mikrometrů u produktové řady OptoCONTROL 2520-46 (090). Přijímač je natočený o 90 ° a proto je vhodný pro instalaci do stísněných prostor. Měřící systém optoCONTROL 2520 je kompaktní laserový mikrometr s integrovanou řídící jednotkou. Konfigurace a nastavení probíhá prostřednictvím webového rozhraní.

Optický mikrometr ODC2520 s novým 90° přijímačem paprsku

Za účelem měření nejjemnějších povrchových struktur s nejvyšší přesností lze použít nový konfokální snímač confocalDT IFS2406-3 a IFS2407 / 90-0,3 senzory Micro-Epsilon. Snímač má velmi malý měřící bod, a proto je ideální pro měření, které vyžadují maximální preciznost v polohování na členitém povrchu. Vysoká citlivost, velký úhel náklonu a velká ofsetová vzdálenost umožňují používat snímač v nových oblastech použití, zejména v automobilovém průmyslu.

Nové konfokální sondy IFS2406-3 a IFS2407/90-0.3

Kompaktní laserový snímač optoNCDT 1750 je navržen pro měření vzdálenosti a polohy, přičemž nabízí trojnásobnou rychlost, zvýšenou opakovatelnost a zvýšení linearity o 25% ve srovnání se svým předchůdcem. Kombinace vylepšeného výkonu a široké škály funkcí přináší snímač, který ve své třídě zaujímá vedoucí pozici.

Laserový triangulační snímač určuje novou úroveň výkonu

Micro-Epsilon nabízí moderní technologie v oblasti senzoriky pro aplikace optimalizované podle specifikací zákazníků. Naše přesná technologie 3D snímačů měří množství, jako vzdálenost, poloha, barva a teplota, ale také provádí 3D kontrolu matných a lesklých povrchů.

Efektivní snímače pro průmyslové aplikace

Lankové snímače wireSENSOR řady WPS-MK jsou speciálně navrženy pro aplikace s vysokými objemy. Navzdory svému velmi kompaktnímu vzhledu má snímač rozmanité možnosti měřících rozsahů a to od 50mm až do 7500 mm. Snímače WPS nabízí příznivý poměr cena/výkon, čímž získává nový potenciál při návrhu a optimalizaci nákladů.

Miniaturní lankové snímače WPS-MK

Ve srovnání s čerpacími senzory založenými na konvenčním potenciometru dosahuje nový lankový snímač WPS-MK88 U45R osmkrát více pracovních cyklů, což prodlužuje životnost snímače na maximum. Tato nová technologie v kombinaci s robustním plastovým krytem a příznivým poměrem ceny a výkonu stanoví nové standardy z hlediska ekonomické efektivnosti.

Nový lankový snímač s 8-krát delší životností

Společnost Micro-Epsilon Czech Republic pořádá produktový seminář spojený s prohlídkou výrobních prostor.

Produktový Seminář Micro-Epsilon
Kontakt

Micro-Epsilon Czech Republic

+420 381 213 011

Napsat e-mail

box-head-newsletter1-800x280

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru novinek

MICRO-EPSILON Czech Republic
Na Libuši 891
39165 Bechyně, Czech Republic
info@micro-epsilon.cz
+420 381 213 011
+420 381 211 060