Aktuální

In order to inspect the height of pressed-in contact pins on PCB immediately after the assembly process, scanCONTROL laser scanners from Micro-Epsilon are used. These create a 3D profile of each PCB. Faced with miniature targets, the sensors must fulfill high requirements in terms of precision and speed.

Přečtěte si více

With the reflectCONTROL, surfaceCONTROL and scanCONTROL systems, Micro-Epsilon offers innovative solutions for 3D surface inspection, while opening up numerous fields of application for geometrical measurements, surface inspection and defect detection. These systems enable 100% inspection and can be directly integrated into the processing line or on a robot.

Přečtěte si více

Společnost Micro-Epsilon představuje nový měřící systém eddyNCDT 3060 , který měří vzdálenost a polohu na bázi vířivých proudů. Kontrolér nabízí jednoduchou konfiguraci, použití a zpracování signálu.

Přečtěte si více

The new colorSENSOR CFO200 takes the powerful True Color recognition sensors of the CFO series to a new performance level. The new model is distinguished by its increased precision, speed, light power, color memory and additional connections. With a measurement frequency of 20kHz, 320 colors in 254 color groups can be detected to the highest color accuracy. In addition, the innovative web interface provides ease of use.

Přečtěte si více

Společnost Micro-Epsilon představuje novou generaci snímačů barev CFO100. Nejvyšší přesnost barev a rozpoznávání ve stupních šedi jsou kombinovány s jednoduchým používáním a moderními rozhraními, jako je např. Ethernet. Snímač CFO100 má kompaktní vzhled a nabízí nové možnosti ovládání.

Přečtěte si více

Laserové snímače Micro-Epsilon poskytují vysokorychlostní, vysoce přesné, časově úsporné inline řešení a používají se v mnoha různých aplikacích včetně kontroly kvality čokoládových tyčinek. Vysokorychlostní laserové skenery scanCONTROL 2960-100 detekují každý profil hotových čokoládových tyčinek, kalibrují naměřené hodnoty předem definovaných referenčních hodnot a vysílají signály "OK / NOK" přímo do linky zpracování.

Přečtěte si více

Produktové portfolio Micro-Epsilon bylo rozšířeno o nové laserové snímače vzdálenosti optoNCDT 1750 o měřící rozsahy 500 a 750 mm. Univerzální snímač pro rychlé a přesné aplikace v průmyslu a automatizaci. Vzhledem k malému měřícímu bodu lze detekovat i ty nejmenší součásti.

Přečtěte si více

Společnost Micro-Epsilon rozšiřuje produktovou skupinu kapacitních snímačů vzdálenosti a polohy o nové provedení. Jedná se o modelovou řadu se závitovým pouzdrem. Kromě standartního válcového provedení jsou nyní k dispozici snímače se závitem pro snadnější montáž.

Přečtěte si více

Společnost Micro-Epsilon představuje novou mikroskopickou optiku pro měření teploty miniaturních objektů. Objektiv je kompatibilní s infračervenými kamerami thermoMAGER TIM 450 a TIM 640. Využívá se k vytvoření makrosnímku jednotlivých měřicích objektů s prostorovým rozlišením až 28 μm.

Přečtěte si více

V oblasti optických mikrometrů u produktové řady OptoCONTROL 2520-46 (090). Přijímač je natočený o 90 ° a proto je vhodný pro instalaci do stísněných prostor. Měřící systém optoCONTROL 2520 je kompaktní laserový mikrometr s integrovanou řídící jednotkou. Konfigurace a nastavení probíhá prostřednictvím webového rozhraní.

Přečtěte si více

Za účelem měření nejjemnějších povrchových struktur s nejvyšší přesností lze použít nový konfokální snímač confocalDT IFS2406-3 a IFS2407 / 90-0,3 senzory Micro-Epsilon. Snímač má velmi malý měřící bod, a proto je ideální pro měření, které vyžadují maximální preciznost v polohování na členitém povrchu. Vysoká citlivost, velký úhel náklonu a velká ofsetová vzdálenost umožňují používat snímač v nových oblastech použití, zejména v automobilovém průmyslu.

Přečtěte si více
Kontakt
Micro-Epsilon Czech Republic

+420 381 213 011

Napsat e-mail

box-head-newsletter1-800x280
Přihlaste se k odběru novinek
Přihlaste se k odběru novinek

MICRO-EPSILON Czech Republic
Na Libuši 891
39165 Bechyně, Czech Republic
info@micro-epsilon.cz
+420 381 213 011
+420 381 211 060