More Precision  -  MICRO-EPSILON

Vážené dámy, vážení pánové.

výroba skla představuje jedinečné výzvy pro snímače a měřicí systémy. Zvláštností tenkého skla je propustnost infračerveného záření (transmisivita). Tato vlastnost je zdrojem významných problémů při přesném bezdotykovém měření teploty. Micro-Epsilon uvádí na trh průmyslovou infračervenou kameru, která dokáže spolehlivě měřit teplotu tenkého plochého skla. Více informací naleznete v dnešním newsletteru.

Jako vždy se těšíme na Vaše dotazy:
Veškeré kontakty naleznete zde.

S úctou
Signature of Václav Zárybnický

Ing. Václav Zárybnický
Vedoucí oddělení prodeje

 

Precizní termografie skla

Nová měřicí termokamera thermoIMAGER TIM G7 je přizpůsobena specifickým požadavkům sklářské výroby. Snímané spektrum záření je optimalizováno pro měření plochých tenkých skel, ať už desek nebo nekonečných pásů.

icon-link-nl-rot

 

Infrateploměry s video funkcí usnadňují měření roztavených kovů

Micro-Epsilon představuje nové bezdotykové teploměry thermoMETER CTVideo a CSVideo, které jsou určené pro měření žhavých a roztavených kovů. Díky zabudované kameře pro viditelné světlo a křížovému laserovému zaměřovači je možné precizní měření s přesným určením měřeného místa.

icon-link-nl-rot

 

Snímače s modrým laserem se zvětšeným odstupem

Rychlé, vysoce přesné a inteligentní snímače vzdálenosti s modrým laserem optoNCDT 2300BL jsou nyní k dispozici ve verzi se zvětšeným offsetem pro měřicí rozsahy 2, 5 a 50 mm. Snímače ILD 2300 BL jsou určeny pro měření transparentních, organických nebo žhavých materiálů, ale i lesklých kovů.

icon-link-nl-rot

 

Kapacitní snímače. Cenově výhodné. Kompaktní.

Nový kontrolér pro kapacitní snímače je kombinací výborných technických vlastností a příznivé ceny. Kompaktní provedení a jednoduchost použití dělají systém capaNCDT 6110 ideální na přesné měření vzdálenosti, polohy a posunu pro různé druhy aplikací od testování buněk až po výrobu strojů.

icon-link-nl-rot

 
 

Tiráž:
   
Adresa: MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o.
  Na Libuši 891
  391 65 Bechyně, Česká republika
   
Tel.: +420 381 213 011-2
Fax: +420 381 211 060
   
E-Mail: info@micro-epsilon.cz
Internet: www.micro-epsilon.cz