Vice presnosti - MICRO-EPSILON

Sehr geehrte Damen und Herren,

čekají nás tři důležité veletrhy, kde budete mít možnost si vyzkoušet naše nejnovější měřící technologie nové generace. Najdete nás v Německu na veletrhu Hannover Messe, Control Show ve Stuttgartu a na veletrhu Sensor+Test v Norimberku. Jedním z hlavních exponátů budou nové laserové triangulační snímače optoNCDT 1320 a 1420, které vynikají unikátním technologickým designem. Tyto inteligentní miniaturní senzory nedávno získaly prestižní ocenění Red Dot Award 2016 v kategorii Průmyslový design.

Zveme Vás na setkání na jarních veletrzích - volné vstupenky objednajte zde.

Jako vždy se těšíme na Vaše dotazy.
Všechny kontakty najdete zde.

S úctou
Signature

Ing. Václav Zárybnický
Vedoucí oddělení prodeje a marketingu

 

Více o Red Dot Design Award pro optoNCDT 1320/1420

Nové laserové snímače vzdálenosti optoNCDT 1320 a 1420 jsou unikátní svým designem, založené na kompaktním provedení, inteligentním zpracování signálu a vysokou přesností. Senzory získaly prestižní cenu Red Dot Award 2016 v kategorii průmyslového designu.

icon-link-nl-rot

 

Hannover Messe 2016

Hannover Messe 2016 je zaměřený na síťová odvětví. Návštěvníci se seznámí s technologiemi pro existující i budoucí továrny a energetické systémy. Micro-Epsilon představí inovativní snímače a měřící systémy pro měření polohy, vzdálenosti, rozměrů, barvy a teploty.

Těšíme se na setkání s Vámi od 25. do 29. dubna
v hale 9 / stánek D05 .

icon-link-nl-rot

 

Sensor + Test 2016

Sensor + Test 2016 je veletrh senzorové technologie, kde představíme inovativní snímače pro měření vzdálenosti, profilu, polohy, barvy a teploty.

Těšíme se na setkání od 10. do 12. května
v hale 1, stánek 320.

icon-link-nl-rot

 

Měření teploty tenkých plastových fólií

Nový infračervený teploměr thermoMETER CTP-3 umožňuje bezkontaktní měření povrchové teploty tenkých fólií z polypropylenu, polyetylenu a polystyrenu. Teploměr pracuje s vlnovou délkou 3.43 µm, která je ideální pro tento typ fólií a vyznačuje se výborným poměrem cena/výkon.

icon-link-nl-rot

 
Pokud nechcete v budoucnu dostávat tento email, prosím klikněte zde klikněte zde.
Neodpovídejte prosím na tento e-mail. V případě problémů s odhlášením, kontaktujte webmaster@micro-epsilon.com.

Upozorňujeme vás, že můžete kdykoliv vznést nesouhlas proti budoucímu zpracování osobních údajů v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů č. 2016/679 (GDPR). Zejména lze vyjádřit nesouhlas proti zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu.


Tiráž
   
Adresa: MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o.
  Na Libuši 891
  391 65 Bechyně, Česká republika
   
Tel.: +420 381 213 011-2
Fax: +420 381 211 060
   
E-Mail: info@micro-epsilon.cz
Internet: www.micro-epsilon.cz