Vice presnosti - MICRO-EPSILON

Sehr geehrte Damen und Herren,

s blížícím se koncem léta si Vám dovolujeme zaslat pravidelný přehled novinek v sortimentu skupiny Micro-Epsilon a zároveň Vás pozvat k návštěvě našeho stánku na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.

Jedním z hlavních exponátů budou nové laserové triangulační snímače polohy řady optoNCDT 1320 a 1420, které vynikají unikátními vlastnostmi. Tyto inteligentní miniaturní snímače nedávno získaly prestižní ocenění Red Dot Award 2016 v kategorii Průmyslový design.

Jako vždy se těšíme na Vaše dotazy.

Všechny kontakty naleznete zde.

S pozdravem
Signature

Ing. Václav Zárybnický
Vedoucí oddělení prodeje a marketingu

 

Celosvětově nejrychlejší konfokální chromatický kontrolér

Konfokální chromatické senzory měří přesnou vzdálenost a tloušťku. Micro-Epsilon prezentuje světovou jedničku - confocal DT2471 HS vysokorychlostní kontrolér, který pracuje s měřící frekvencí 70kHz. Tento nový model je celosvětově nejrychlejší kontrolér se zabudovaným světelným zdrojem. Používá se zejména pro vysoce odrazivé a lesklé povrchy. Díky rychlému měření a dlouhé životnosti se používá např. při výrobě sklenic a elektronických součástek, atd..

icon-link-nl-rot

 

Profilový laserový skener s vysokým rozlišením

Nový scanCONTROL 29xx-10/BL laserový profilový skener je určený pro aplikace, kde je požadováno vysoké rozlišení a přesnost. Při měřícím rozsahu 10mm umožnuje vysoké rozlišení v X-ové ose 1280 bodů, což představuje pouhých 7,8 µm. Díky kratší vlnové délce modré laserové světlo neproniká objektem a měří s vyšší stabilitou. Vzhledem k takto vysokému rozlišení v kombinaci s modrým laserem je snímač vhodný k velmi přesným měřicím a naváděcím úlohám a drží si vedoucí pozici ve své třídě.

icon-link-nl-rot

 

capaNCDT 6222 se čtyřnásobnou rychlostí měření

Měření vzdálenosti a polohy kapacitní metodou může být až čtyřikrát rychlejší s novým kontrolérem capaNCDT 6222. Nejrychlejší kapacitní systém Micro-Epsilon dokáže měřit rychlostí až 20kHz. Měřící čtyř-kanálový modul se používá v aplikacích, kde je požadovaná extrémně vysoká přesnost, teplotní a časová stabilita. Nachází uplatnění zejména v testovacích laboratořích, farmaceutickém průmyslu a přesné průmyslové výrobě, např. při výrobě ložisek.

icon-link-nl-rot

 

Ekonomické LED testery pro kontrolu automobilových světlometů

Světlomety vozidel musí fungovat 100% spolehlivě a jednotlivé LED diody musí mít správnou barvu a intenzitu. LED Analyzér umožňuje spolehlivou kontrolu, zajištění správné barvy a intenzity na konci výrobního procesu.

icon-link-nl-rot

 

Navštivte nás na MSV Brno

Srdečně Vás zveme k návštěvě naší expozice na MSV v Brně, 3.10.-7.10.2016. Na našem stánku č. 25 v pavilonu C Vám představíme novinky z oblasti měření vzdálenosti, polohy, tloušťky, průměru a profilu. Budete si moci vyzkoušet nové průmyslové endoskopy, termovizní kamery a bezkontaktní video teploměry, široký sortiment pyrometrů, jako např. model CTVideo s křížovým zaměřováním a video modulem pro snadnější zaměřování na horkých materiálech. Těšíme se na setkání!

icon-link-nl-rot

 
Pokud nechcete v budoucnu dostávat tento email, prosím klikněte zde klikněte zde.
Neodpovídejte prosím na tento e-mail. V případě problémů s odhlášením, kontaktujte webmaster@micro-epsilon.com.

Upozorňujeme vás, že můžete kdykoliv vznést nesouhlas proti budoucímu zpracování osobních údajů v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů č. 2016/679 (GDPR). Zejména lze vyjádřit nesouhlas proti zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu.


Tiráž
   
Adresa: MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o.
  Na Libuši 891
  391 65 Bechyně, Česká republika
   
Tel.: +420 381 213 011-2
Fax: +420 381 211 060
   
E-Mail: info@micro-epsilon.cz
Internet: www.micro-epsilon.cz