Vice presnosti - MICRO-EPSILON

Sehr geehrte Damen und Herren,

dovolujeme si Vám zaslat první letošní přehled novinek v sortimentu skupiny Micro-Epsilon a zároveň Vás pozvat k návštěvě našeho stánku na veletrhu Amper v Brně.

V aktuálním přehledu naleznete novou řídící jednotku pro kapacitní systémy capaNCDT DT6112 vhodné pro vysoce dynamické úlohy měření a kontroléry konfokálních systémů confocalDT 2421 a 2422. V oblasti produktů scanCONTROL jsou k dispozici nové softwarové nástroje Configuration Tools verze 5.0 a 3D-View 3.0 umožňující pohodlnější nastavení a práci s profilovými skenery.

Jako vždy se těšíme na Vaše dotazy.
Všechny kontakty najdete zde.

S pozdravem
Signature

Ing. Václav Zárybnický
Vedoucí oddělení prodeje a marketingu

 

capaNCDT 6112 - rychlý kapacitní systém vzdálenosti pro OEM aplikace

Kapacitní měřící systém capaNCDT 6112 je vyroben pro velmi přesné dynamické měření polohy a vzdálenosti. I při šířce pásma až 20kHz si kontroléry zachovávají příznivou cenu. Kapacitní metoda měření vzdálenosti patří mezi nejpřesnější, časově a teplotně nejstabilnější. Systém capaNCDT 6112 je vhodný pro OEM aplikace a společnost Micro-Epsilon nabízí i přizpůsobení konkrétním požadavkům zákazníka.

icon-link-nl-rot

 

Novinka: Konfokální dvoukanálový měřící systém pro přesné měření tloušťky

Konfokální kontroléry confocalDT 2421 a 2422 otevírají nové možnosti v přesném měření vzdálenosti a tloušťky na různém povrchu. Dvoukanálové provedení kontroléru řady 2422 umožňuje precizní synchronizované  měření. Systémy confocalDT242x nabízí vynikající poměr cena/výkon v kombinaci s vysokou přesnotí a díky tomu jsou  vhodné pro OEM aplikace a měřící stanice.

icon-link-nl-rot

 

Nový 3D software pro laserové profilové skenery

Nový software scanCONTROL 3D-View umožňuje rychlou 3-rozměrnou vizualizaci pomocí naměřených laserovými profilovými snímači scanCONTROL. Program nabízí uživateli několik nových funkcí, optimalizování výkonu a zjednodušení ovládání.

icon-link-nl-rot

 

Software scanCONTROL Configuration Tools 5.0

Software scanCONTROL Configuration Tools 5.0 slouží pro konfiguraci laserových profilových skenerů společnosti Micro-Epsilon. Nová verze přináší uživateli zlepšení funkčnosti a ovládání. Zásadním způsobem byla upravena vnitřní struktura softwaru a díky tomu došlo ke zjednodušení práce s programem.

icon-link-nl-rot

 

Navštivte nás na AMPER 2017

Srdečně Vás zveme k návštěvě naší expozice na veletrhu Amper v Brně, 21.3 - 24.3.2017. Na našem stánku č. 2.02 v pavilonu V Vám představíme novinky z oblasti přesného měření vzdálenosti, polohy a profilu, dále bezkontaktního měření teploty, detekce barev a průmyslových endoskopů. V oblasti infračerveného měření teploty bude možné vyzkoušet novou infrakameru TIM 640 s rozlišením 640x480. Těšíme se na setkání.

icon-link-nl-rot

 
Pokud nechcete v budoucnu dostávat tento email, prosím klikněte zde klikněte zde.
Neodpovídejte prosím na tento e-mail. V případě problémů s odhlášením, kontaktujte webmaster@micro-epsilon.com.

Upozorňujeme vás, že můžete kdykoliv vznést nesouhlas proti budoucímu zpracování osobních údajů v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů č. 2016/679 (GDPR). Zejména lze vyjádřit nesouhlas proti zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu.


Tiráž
   
Adresa: MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o.
  Na Libuši 891
  391 65 Bechyně, Česká republika
   
Tel.: +420 381 213 011-2
Fax: +420 381 211 060
   
E-Mail: info@micro-epsilon.cz
Internet: www.micro-epsilon.cz