More Precision  -  MICRO-EPSILON

Vážené dámy, vážení pánové.

nový snímač optoNCDT 1750 nabízí balík inovativních funkcí, robustní provedení a spolehlivost. Tato jedinečná kombinace z něj dělá průkopníka v průmyslové měřící technice. Kompaktní laserový snímač se vyznačuje velkou všestranností. Je určen pro použití např. v automatizační technice, při výrobě elektroniky, v automobilovém průmyslu, nebo strojírenství.

Jako vždy se těšíme na Vaše dotazy:
Veškeré kontakty naleznete zde.

S úctou
Signature of Václav Zárybnický

Ing. Václav Zárybnický
Vedoucí oddělení prodeje

 

Nový LabVIEW driver 3.0 pro snímače scanCONTROL

Momentálně je k dispozici ke stažení nový ovladač LabVIEW instrument 3.0 pro laserové profilové snímače scanCONTROL. Ovladač slouží k přímé integraci skenerů Micro-Epsilon do systému LabVIEWu a umožňuje i zpracování naměřených dat.

icon-link-nl-rot

 

ILD1750 - výrazně vylepšený triangulační snímač střední třídy

Kompaktní laserový snímač optoNCDT 1750, který je určen pro přesné měření polohy a vzdálenosti. Vychází z modelu spolehlivého robustního triangulačního snímače ILD1700 a přináší velké množství vylepšení včetně konfigurace pomocí webového rozhraní s přednastavenými měřícími úlohami pro různé druhy měřených materiálů.

icon-link-nl-rot

 

Nový kontrolér pro LVDT snímače polohy

Společnost Micro-Epsilon vyvinula nový kontrolér induSENSOR MSC7401 pro sérii induktivních snímačů řady LVDT a LDR. Díky novému hliníkovému pouzdru je odolný vůči rušení a má vysokou mechanickou robustnost. Současně s vyšším rozlišením a snadnějším používáním přináší v neposlední řadě perfektní poměr cena / výkon.

icon-link-nl-rot

 

Bezkontaktní měření opotřebení brzdových kotoučů

Společnost Micro-Epsilon vyvinula systém pro měření míry opotřebení brzdových kotoučů (tloušťky). Zařízení je extrémně robustní a obsahuje vícekanálové kapacitní snímače s řídící jednotkou a s rozsáhlým softwarovým balíčkem. Systém byl navržený jako přenosný a dodává se v transportním kufříku.

icon-link-nl-rot

 
 

Tiráž:
   
Adresa: MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o.
  Na Libuši 891
  391 65 Bechyně, Česká republika
   
Tel.: +420 381 213 011-2
Fax: +420 381 211 060
   
E-Mail: info@micro-epsilon.cz
Internet: www.micro-epsilon.cz