Vice presnosti - MICRO-EPSILON

Sehr geehrte Damen und Herren,

snímače vířivých proudů společnosti Micro-Epsilon vynikají mezi ostatní technikou založenou na elektro-magnetické indukci. Poskytují spolehlivé výsledky měření vzdálenosti i v náročných průmyslových prostředích a to s nejvyšší přesností a vysokou rychlostí. Výkonná řada eddyNCDT 3001 je speciálně navržena pro aplikace, kde konvenční indukční snímače posunutí často dosahují svých limitů. V novém provedení se závitovým pouzdrem M18 a novými měřícími rozsahy je jejich nasazení ještě více flexibilní. Nové modely tak doplňují stávající kompaktní provedení s pouzdrem M12.

Jako vždy se těšíme na Vaše dotazy.
Všechny kontakty najdete zde.

S pozdravem
Signature

Ing. Václav Zárybnický
Vedoucí oddělení prodeje a marketingu

 

Snímače měřící na bázi vířivých proudů v novém designu

Výkonné snímače polohy měřící na bázi vířivých proudů eddyNCDT 3001 jsou nyní také k dispozici v novém designu se závitem M18 a měřícími rozsahy 6 mm a 8 mm. Rozšíření sortimentu poskytuje uživatelům větší flexibilitu. Snímače poskytují rychlé a přesné výsledky pro širokou škálu aplikací ve všech průmyslových odvětvích. Dokonce i v drsných podmínkách za přítomnosti vysokých tlaků, nečistot a oleje dosahují vysoce přesných výsledků měření posunutí, vzdálenosti a polohy.

icon-link-nl-rot

 

Dohled nad správným vyražením sériových čísel

Identifikační čísla karosérie se vyrážejí do rámu vozidla složitým procesem, který umožňuje ovšem celosvětovou identifikaci. Hloubka vyražení je rozhodujícím prvkem kvality a zabezpečení. Vzhledem k miniaturní velikosti měřícího bodu umožňují laserové triangulační snímače optoNCDT 1420 spolehlivě detekovat a měřit v razícím stroji. Extrémně kompaktní konstrukce snímačů umožňuje jejich použití i v těsných prostorech.

icon-link-nl-rot

 

Moderní monitorování teploty při zpracování kovů

Infračervená kamera thermoIMAGER TIM M1 je určena pro sledování teploty v oblasti zpracování kovů - např. při vytvrzování nebo tváření kovů. Pro aplikace s laserovým svařováním jsou k dispozici speciální modely s blokovacím filtrem. Nová verze softwaru TIMConnect nabízí jednodušší ovládání a rozšířené funkce.

icon-link-nl-rot

 

Testy mechanických vlastností - zařízení UMZ-3k

Zařízení UMZ-3k je určeno pro měření mechanických vlastností materiálů jako je např. pevnost v tlaku, tahu a ohybu, dále pevnosti břitové a ve vrstvě. Zařízení je možné používat ve dvou režimech, v autonomním provozu, kdy je přístroj ovládaný přímo z vestavěné klávesnice, nebo v provozu, kdy je zařízení ovládáno z nadřazeného PC. Pro provádění různých typů zkoušek je zde možnost jednoduché výměny zkušebních adaptérů.

icon-link-nl-rot

 
 
Pokud nechcete v budoucnu dostávat tento email, prosím klikněte zde klikněte zde.
Neodpovídejte prosím na tento e-mail. V případě problémů s odhlášením, kontaktujte webmaster@micro-epsilon.com.

Upozorňujeme vás, že můžete kdykoliv vznést nesouhlas proti budoucímu zpracování osobních údajů v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů č. 2016/679 (GDPR). Zejména lze vyjádřit nesouhlas proti zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu.


Tiráž
   
Adresa: MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o.
  Na Libuši 891
  391 65 Bechyně, Česká republika
   
Tel.: +420 381 213 011-2
Fax: +420 381 211 060
   
E-Mail: info@micro-epsilon.cz
Internet: www.micro-epsilon.cz