Průmyslové endoskopy, boroskopy

Eltrotec Endoskopy

Pevné endoskopy a boroskopy od MICRO-EPSILON Eltrotec byly vyvinuty pro vizuální kontrolu malých otvorů a dutin. S průměrem v rozmezí od 0,7 do 25 mm nabízejí vynikající reprodukci obrazu a jejich excelentní rozlišení a jas usnadní kontrolu nejmenších detailů. Prémiové endoskopy řady Top-Line jsou vybaveny čočkami s odstupňovanými indexy (GRIN čočky), které poskytují nejvyšší kvalitu obrazu.

 

Úlohy pro technické průmyslové endoskopy často vyžadují flexibilní sondy z důvodu přístupu k požadovanému místu, skrytým otvorům, vnitřním dutinám, nebo kvůli ohnutým trubkám. Flexibilní endoskopy od MICRO-EPSILON Eltrotec jsou k dispozici v různých délkách a průměrech. S průměrem od 2,5 mm a větším jsou vybavené ovládacím mechanizmem pro změnu úhlu, směru, pohledu koncového optického členu.

 

Endoskopy MICRO-EPSILON Eltrotec jsou vysoce vyvinuté optické přístroje, které byly speciálně navrženy pro použití v průmyslové oblasti. Díky flexibilní, nebo pevné sondě umožňují endoskopy přímý přenos obrazu pomocí připojeného počítače, nebo přenosného displeje.Díky svému návrhu, konstrukci a speciální výrobní technice jsou ideálně vhodné pro použití v průmyslové oblasti. Díky mnoha funkcím jednotlivých endoskopů může být řešena téměř jakákoliv úloha týkající se kontroly.

 

Ke každému endoskopu jsou k dispozici různá příslušenství, např. různé světelné zdroje k osvětlení ve temnějších oblastech, kamery s video výstupem a širokou škálu adaptérů.

 

Kontakt

Micro-Epsilon Czech Republic

+420 381 213 011

Napsat e-mail

{{$select.selected.name}}

Váš centrální kontakt

{{c.name}}

{{c.name}}

{{c.company}}

{{c.name}}

{{c.fon}}

Máte dotazy

{{c.name}}

{{c.company}}

{{c.fon}}

Máte dotazy

{{c.name}}

{{c.company}}

{{c.fon}}

Máte dotazy

Váš regionální kontakt

{{c.name}}

{{c.name}}

{{c.fon}}

Máte dotazy

box-head-newsletter1-800x280

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru novinek
info@micro-epsilon.cz