Precizní snímač barev

Kompaktní. Robustný. Přesný
colorSENSOR CFO100 & CFO200
Kompaktní. Robustný. Přesný

ColorSENSOR CFO100 je nový senzor pro přesné rozpoznávání barev v průmyslových měřicích úlohách, které se vyznačují vysokou barevnou přesností, moderními rozhraními a intuitivní obsluhou. Řídicí jednotka je propojena s optickými vlákny, které lze přizpůsobit různým měřením. ColorSENSOR CFO100 se používá při úlohách rozpoznávání barev na vnitřních částech, jako jsou podpěrky hlavy, při kontrole balení nebo v úkolech pro třídění barev s korunovými uzávěry, uzávěry nebo štítky.

Podrobnosti
  • Rychlost měření: max. 10kHz
  • Paměť barev: 256 barev v 6 barevných skupinách
  • Barevný prostor: XYZ; xyY, L * a * b *; L * u * v * nebo u'v'L *
  • Barevná vzdálenost: ΔE ≥1,0
  • Zdroj světla: LED dioda s bílým světlem
  • Rozhraní Ethernet a RS232
  • Robustní hliníkové pouzdro
  • Třída ochrany IP65

Snadné ovládání pomocí webového rozhraní

Integrované webové rozhraní zjednodušuje konfiguraci snímače barev CFO. Snímač je připojen k počítači pomocí ethernetu. Webové rozhraní obsahuje možnosti zobrazení měřených hodnot, nastavení a konfiguraci snímače např. expozice a frekvenci měření. Kromě toho může být snímač přizpůsoben různým skupinám barev a tolerančnímu prostoru pro každou barvu.

Customer-specific calibration

In order to improve the recognition performance and to reduce deviating measurement values between several sensors for a certain configuration, customers can request a customer-specific calibration for the colorSENSOR CFO200. Therefore, the sensor and the controller are calibrated to the customer-specific reference target in the measurement arrangement required. A measurement deviation of Delta E < 1 between the individual systems can be achieved. Due to the calibration, the sensors are exchangeable and measure colors which have almost the same Lab values.

Precise True Color sensors – colorSENSOR CFO100/200

MICRO-EPSILON Czech Republic
Na Libuši 891
39165 Bechyně, Czech Republic
info@micro-epsilon.cz
+420 381 213 011
+420 381 211 060