Kontakt
Ke stažení

eddyNCDT 3060

Průmyslový systém měření polohy pro měřící rozsahy ≥1 mm

Vysoce výkonný měřící systém pro indukční měření vzdálenosti

Bezkontaktní snímače indukčního měření eddyNCDT od Micro-Epsilon pracují na principu měření vířivých proudů. Na rozdíl od konvenčních indukčních snímačů měří na feromagnetických a neferomagnetických materiálech a oplývá vysokou přesností, šířkou pásma a teplotní stabilitou. Vzhledem k jeho odolnosti vůči oleji, nečistotám, tlaku a teplotě se tyto snímače na bázi vířivého proudu primárně používají pro integraci do strojů a zařízení.

logo

Podrobnosti

  1. Ideální pro integraci do strojů a zařízení
  2. Snadná integrace s moderním připojením k síti a inteligentním zpracováním signálu
  3. Kombinace rozlišení, linearity a teplotní stability
  4. Široká nabídka aplikací s více než 400 modely snímačů
  5. Maximálně snadné použití a intuitivní konfigurace prostřednictvím webového rozhraní
  6. Měřící rozsah 0,4 | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 | 8 mm
[]
Kontakt
MICRO-EPSILON Czech Republic
Kontaktní formulář
Vaše žádost o: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

Ideální pro integraci do zařízení a strojů

Vzhledem k tomu, že snímač a kontrolér mají kompenzování teploty, mohou být dosaženy velmi vysoké přesnosti měření i při kolísavých teplotách. Snímače jsou určeny pro okolní teploty až do max. 180 ° C a okolního tlaku do 700 barů.

DT3060 DT3061 DT3070 DT3071
Pro snímače s měřícím rozsahem ≥1 mm Sensors with measuring ranges <1 mm
3-bodová kalibrace 5-bodová kalibrace 3-bodová kalibrace 5-bodová kalibrace
- Přepínací a teplotní výstupy - Přepínací a teplotní výstupy
- Ukládání více charakteristik - Ukládání více charakteristik

 

 

logo

Výkon a univerzálnost pro průmyslové aplikace

Nový kontrolér eddyNCDT 3060 je výkonný indukční měřicí systém pro rychlé a přesné měření vzdálenosti a polohy. Systém se skládá z kompaktního kontroléru, snímače a integrovaného kabelu, který je z výroby kalibrován buď pro feromagnetické nebo neferomagnetické materiály. S více než 400 kompatibilními modely snímačů, vysokou rychlostí a inteligentním zpracováním signálu definuje eddyNCDT 3060 novou třídu výkonu při měření polohy.

Nový standard v technologii řídicích kontrolérů

Průmyslové rozhraní M12 Ethernet umožňuje moderní připojení průmyslové sběrnice. Konfigurovatelné analogové výstupy umožňují proudový nebo napěťový výstup naměřených hodnot. Při připojení počítače přes rozhraní Ethernet se lze, bez další instalace softwaru, připojit k modernímu webovému rozhraní, kde se nastavují parametry snímače a kontroléru.

Maximální výkon s eddyNCDT 3061/3071

Ovladač DT3061/3071 poskytuje vylepšené funkce, jako je 5bodová kalibrace, spínací a teplotní výstupy, stejně jako ukládání více charakteristických křivek. Vzhledem k tomu, že systémy eddyNCDT 3060/3070 jsou vybaveny inovativním funkcím separace kmitočtu, není nutné provést synchronizaci s vícekanálovými měřeními.

New sensors for clamp mounting

The new sensors without thread offer additional advantages over previous models with the same measuring range, as it is not necessary to rotate them during mounting. Therefore, no stress caused by torsion acts on the cable. The sensors have a defined clamping point, which minimizes thermal expansion in the measuring direction and achieves high temperature stability.