Kontakt
Ke stažení

colorSENSOR CFO100 / 200 / 250

Kompaktní. Robustný. Přesný

Precizní snímač barev

ColorSENSOR CFO100 je nový senzor pro přesné rozpoznávání barev v průmyslových měřicích úlohách, které se vyznačují vysokou barevnou přesností, moderními rozhraními a intuitivní obsluhou. Řídicí jednotka je propojena s optickými vlákny, které lze přizpůsobit různým měřením. ColorSENSOR CFO100 se používá při úlohách rozpoznávání barev na vnitřních částech, jako jsou podpěrky hlavy, při kontrole balení nebo v úkolech pro třídění barev s korunovými uzávěry, uzávěry nebo štítky.

logo

Podrobnosti

  1. Rychlost měření: max. 10kHz
  2. Paměť barev: 256 barev v 6 barevných skupinách
  3. Barevný prostor: XYZ; xyY, L * a * b *; L * u * v * nebo u'v'L *
  4. Barevná vzdálenost: ΔE ≥1,0
  5. Zdroj světla: LED dioda s bílým světlem
  6. Rozhraní Ethernet a RS232
  7. Robustní hliníkové pouzdro
  8. Třída ochrany IP65
[]
Kontakt
MICRO-EPSILON Czech Republic
Kontaktní formulář
Vaše žádost o: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

Snadné ovládání pomocí webového rozhraní

Integrované webové rozhraní zjednodušuje konfiguraci snímače barev CFO. Snímač je připojen k počítači pomocí ethernetu. Webové rozhraní obsahuje možnosti zobrazení měřených hodnot, nastavení a konfiguraci snímače např. expozice a frekvenci měření. Kromě toho může být snímač přizpůsoben různým skupinám barev a tolerančnímu prostoru pro každou barvu.

Fast output of measurement values

The colorSENSOR CFO performs an internal evaluation based on taught-in color values at up to 30 kHz and outputs the result via digital switching signals. In addition, the raw data can be transmitted directly to a PLC or machine system in Lab or XYZ at up to 500 Hz via a UDP, RS232 or USB interface. This can be done continuously or only on demand. Corresponding edge or level triggers also control for how long or how many measured values are output.

Powerful multi-teach feature

The multi-teach function allows for geometry-dependent color variants to be taught in color groups. Since the detected colors vary with different distances between sensor and measuring object, these color variants can easily be taught into a color group. Individual color groups can be created for different color shades.

Customer-specific calibration

In order to improve the recognition performance and to reduce deviating measurement values between several sensors for a certain configuration, customers can request a customer-specific calibration for the colorSENSOR CFO200. Therefore, the sensor and the controller are calibrated to the customer-specific reference target in the measurement arrangement required. A measurement deviation of Delta E < 1 between the individual systems can be achieved. Due to the calibration, the sensors are exchangeable and measure colors which have almost the same Lab values.