Senzory pro 2D / 3D měření

3D sensors for precise inline quality inspection

3D sensors from Micro-Epsilon are used for a wide range of measuring and inspection tasks. Evaluation and parameter setting are performed with the powerful 3DInspect software.

Nová generace 3D senzorů od Micro-Epsilon zaujme vysokou přesností při měření a vyhodnocení součástek a povrchů. Kontrolní systémy surfaceCONTROL jsou určeny pro měření matných povrchů, zatímco reflectCONTROL na měření povrchů lesklých. Snímky jsou zachyceny v krátkém čase a poskytují detailní 3D mračna bodů.

Tyto 3D snímače se používají například pro testy geometrie součástek, zjištění jejich polohy či přítomnosti a měření plochosti nebo rovinnosti. Díky jejich vysokému výkonu jsou snímače aplikovány v inline výrobních linkách, robotech, ale také v offline kontrole kvality.

optoCONTROL jsou měřící systémy založené na laseru a LED s integrovanou kamerou CMOS nebo CCD s velkým rozlišením pro měření geometrických veličin.

Laserové kamery, profilometry pro měření profilu ze série scanCONTROL patří mezi nejvýkonnější profilové skenery na světě s ohledem na přesnost a rychlost měření. Detekují, měří a vyhodnocují profily různých měřených povrchů.Dostupné modely jsou vhodné pro četné průmyslové aplikace. Mnoho měřících úloh může být vyřešeno pomocí standardního softwaru Configuration Tools. Naprogramované skenery mohou být vybrány pro běžné měření, pro integrátory jsou dostupné modely pro vlastní programování.

Vaše žádost o: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů.