Technické endoskopy

Průmyslové endoskopy pro detekci vad a zajištění kvality

Endoscopes from Micro-Epsilon Eltrotec are highly developed, optical devices for use in industrial environments. Rigid, flexible and video endoscopes are available for different measurement tasks.

Pevné endoskopy a boroskopy od firmy MICRO-EPSILON Eltrotec byly vyvinuty pro vizuální kontrolu malých otvorů a dutin. S průměrem v rozmezí od 0,7 do 25 mm nabízejí vynikající reprodukci obrazu a jejich excelentní rozlišení a jas usnadní kontrolu nejmenších detailů. Prémiové endoskopy řady Top-Line jsou vybaveny čočkami s odstupňovanými indexy (GRIN čočky), které poskytují nejvyšší kvalitu obrazu bez značné ztráty obrazu.

 

Úlohy pro technické průmyslové endoskopy často vyžadují flexibilní sondy, aby bylo možné získat požadovaný obraz ve skrytých otvorech, vnitřních dutinách nebo v ohnutých potrubích. Endoskopy ELTROTEC Flex jsou k dispozici v různých délkách a průměrech. S průměrem 2,5 mm a větším jsou endoskopy vybaveny ovládacím mechanismem pro změnu úhlu špičky sondy.

 

Endoskopy MICRO-EPSILON Eltrotec jsou vysoce vyvinuté optické přístroje, které byly speciálně navrženy pro použití v průmyslové oblasti. S flexibilní nebo pevnou sondou umožňují endoskopy přímý přenos obrazu pomocí připojeného PC nebo přenosného displeje. Díky svému návrhu, konstrukci a speciální výrobní technice jsou ideální pro použití v průmyslové oblasti. Díky mnoha funkcím jednotlivých endoskopů může být řešena téměř jakákoliv úloha týkající se kontroly.

 

Všechny endoskopy mohou být vybaveny rozsáhlým příslušenstvím. Různé světelné zdroje poskytují stacionární nebo mobilní osvětlení kontolovaných objektů. Kamery umožňují výstup video signálu během používání pevných a flexibilních endoskopů s okuláry. Mnoho různých adaptérů umožní rozšíření oblasti aplikací.

 

Vaše žádost o: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů.