Industry sensors

Sensors from Micro-Epsilon for industrial measurement tasks

Micro-Epsilon offers a powerful portfolio for the precise measurement of acceleration, inclination, position, color and temperature. The sensors are designed for industrial series applications and impress with their high performance, compact size and integration capability.

Micro-Epsilon offers various sensor technologies for monitoring and controlling drive systems and machines.

Products and information:

Endoscopes from Micro-Epsilon Eltrotec are highly developed, optical devices for use in industrial environments. Rigid, flexible and video endoscopes are available for different measurement tasks.

Optický senzor optoCONTROL CLS1000 se používá pro spolehlivé monitorování či detekci polohy a přítomnosti. CLS1000 je vhodný pro použití v automatizaci díky svým variabilním spínacím výstupům. Snímač z optických vláken obsahuje snímač CFS a řídicí jednotku CLS1000. Díky velkému provoznímu rozsahu až 2000 mm je optický senzor ideální pro detekci součástek i na velké vzdálenosti. Vzhledem k malé konstrukci snímačů CFS je řada optoelektronických snímačů CLS1000 zvláště vhodná pro použití a instalaci do stísněných prostor.

Jednotky rozhraní a zpracování signálu rozšiřují oblast použití senzoriky společnosti Micro-Epsilon. Tato rozhraní se používají pro převod výstupních signálů snímačů na digitální nebo sběrnicově kompatibilní rozhraní jako např. na USB, RS422, Ethernet / IP, Profinet a EtherCAT. Jednotky pro zpracování signálu se také používají pro vytvoření záznamu měření, jejich výpočtu a výstupu (například při měření rovinnosti nebo měření tloušťky).

Zařízení pro měření a vyhodnocení signálů z připojených čidel a snímačů.

Products and information:

Firma MICRO-EPSILON Czech Republic dodává trhací zařízení pro měření mechanických vlastností materiálů v tlaku, ohybu, břitové pevnosti a pevnosti ve vrstvě.

Products and information: