Kontakt
Ke stažení

induSENSOR

Široká škála modelů pro specifické aplikace

induSENSOR

Využijte hlubokých technologických znalostí našich expertů pro Vaši aplikaci

induSENSOR

Kompetence v oblasti vývoje, výroby, služeb a řešení na míru

Induktivní snímače a čidla (LVDT)

Micro-Epsilon nabízí siroké spektrum induktivních snímačů pro měření vzdálenosti a polohy z konvenčních LVDT snímačů a snímačů s integrovaným kontrolérem dle požadavků zákazníka pro aplikace sériové výroby. Snímače polohy induSENSOR od Micro-Epsilon jsou používány v automatizovaných procesech, při kontrole kvality, ve zkušebních zařízeních a v automobilovém průmyslu.

logo

Podrobnosti

  1. Bez opotřebení a bezúdržbový
  2. Kompaktní konstrukční provedení
  3. Stabilní vůči okolnímu prostředí (nečistota, vlhkost)
  4. Exceletní poměr cena / výkon
  5. Ideální pro seriovou výrobu (OEM)
[]
Kontakt
MICRO-EPSILON Czech Republic
Kontaktní formulář
Vaše žádost o: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

Ideální pro použití výroby v mnoha odvětvích

Micro-Epsilon je po desetiletí známý pro výrobu indukčních senzorů a sond a má klasické metody měření - jako je LVDT – doplněno o inovativní vývoj. Snímače řady induSENSOR jsou značně používány v aplikacích jako např. v automatizaci, zajištění kvality, testovacích soupravách, hydraulických a pneumatických válcích a v automobilovém průmyslu.

Modifikace a úpravy snímače

Micro-Epsilon také vyvíjí snímače dle speciálních požadavků, které nejsou standartní jako základních modelů daných snímačů. U induktivních snímačů lze modifikovat měřící rozsah. Komerční implementace již lze dosáhnout se středně velkým odběrem. Standartní modely induSENSOR tvoří základ těchto modiifikací a úprav.

Vývoj dle specifických požadavků zákazníka

Pro speciální aplikace, kde je vyžadován velký počet snímačů, vyvyjí Micro-Epsilon snímače, které jsou přesně ušité na míru dle požadavků zákazníka.Geometrie, elektronika a pouzdro jsou navrženy tak, aby vyhovovali udaným specifikacím zákazníka.

Robustní vzhled snímače pro průmyslové aplikace

Induktivní snímače polohy vyčnívají z důvodu jejich robustnosti a spolehlivosti v drsných podmínkách. Poskytují vysokou kvalitu signálu, teplotní stabilitu, odolnost vůči vibrací, rázům a stejně tak dobrou odolnost vůči špíně a vlhkosti. Tyto snímače se často používají v průmyslových aplikacích, kde se tyto nepříjemné okolní podmínky vyskytují.

Novinka: Miniaturní kontrolér pro induktivní snímače

Nový kontrolér MSC7401 je navržen pro práci s LVDT a LDR induktivními snímači polohy a vzdálenosti. Pouzdro jednotky je hliníkové a robustní s třídou ochrany IP67. Tento jednokanálový kontrolér je předurčen pro použití v průmyslových měřících úlohách. Velký výběr kompatibilních snímačů induktivních snímačů vzdálenosti a měřících přístrojů Micro-Epsilon v kombinaci s optimalizovaným poměrem cena / výkon otevírá řadu nových oblastí pro použití v automatizační technice a strojírenství.

Indikační a přepočítací jednotky

Příklady použití