Kontakt
Ke stažení

Příslušenství

Příslušenství pro endoskopy

Všechny endoskopy mohou být vybaveny rozsáhlým příslušenstvím. Různé světelné zdroje poskytují stacionární nebo mobilní osvětlení kontolovaných objektů. Kamery umožňují výstup video signálu během používání pevných a flexibilních endoskopů s okuláry. Mnoho různých adaptérů umožní rozšíření oblasti aplikací.

Světelný zdroj Endo-light FOT je univerzálním řešením, pokud jde o externí světelné zdroje pro endoskopy. Vysoký světelný výkon a jednoduché ovládání usnadňují dosažení optimálních výsledků kontroly a vizualizace obrazu. K dispozici je více typů světelných zdrojů - např. halogen, LED nebo xenonové osvětlení.I pro stacionární osvětlení se používají zdroje světla Endolight FOT. Ve spojení s optickými světelnými vodiči poskytují podporu při osvětlení nepřístupných objektů.

Tato jednotka se používá k usnadnění statického osvětlení objektů. Řada příslušenství umožní přístup k nepřístupným objetkům a jejich osvětlení. Světelný zdroj, světlo-vodivý kabel a nástavec zajišťují efektivitu světelné jednotky.

Analogové kamery a USB kamery se používají jako vybavení endoskopů video systémem. Vysoké rozlišení kamery nabízí mnoho výhod, jako je např. nahrávání obrazu nebo následné vyhodnocení, jako u běžného videoendoskopu.

Robustní monitory, které nabízejí vysokou barevnou ostrost, se používají pro vizualizaci výsledků při použití video endoskopů. 10“ průmyslové monitory nabízejí velmi přesné výsledky ve stacionárních operacích - maximální komfort je s 17" modelem displeje.

Vaše žádost o: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů.