Detekce barev a LED analyzátory

Přesné inline měření barev

Color sensors from Micro-Epsilon measure color values, intensity and functions in a wide range of applications.

ColorSENSOR CFO100 je nový senzor pro přesné rozpoznávání barev v průmyslových měřicích úlohách, které se vyznačují vysokou barevnou přesností, moderními rozhraními a intuitivní obsluhou. Řídicí jednotka je propojena s optickými vlákny, které lze přizpůsobit různým měřením. ColorSENSOR CFO100 se používá při úlohách rozpoznávání barev na vnitřních částech, jako jsou podpěrky hlavy, při kontrole balení nebo v úkolech pro třídění barev s korunovými uzávěry, uzávěry nebo štítky.

Systém pro měření barev ColorCONTROL ACS7000 nejen, že rozpozná referenční barvy při srovnání, ale také zřetelně identifikuje jednotlivé barvy z jejich souřadnic v barevném prostoru. Díky své velmi vysoké rychlosti měření je colorCONTROL ACS7000 vhodný pro aplikace, u kterých mají být barvy a odstíny zkoumány během procesu s velmi vysoké přesnosti.

Systémy colorCONTROL MFA se používají pro flexibilní testování barev nebo intenzity LED diod, displejů a jiných barevných objektů. Výhodou je právě flexibilní umístění světlovodů k měřeným objektům.

Vaše žádost o: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů.