Kontakt
Ke stažení

capaNCDT

Spolehlivé měření vzdálenosti s vysokou přesností

capaNCDT high temperature sensors

Precise measurements up to +800 °C

Kapacitní senzory na měření vzdálenosti a polohy

Snímače řady capaNCDT měří odstup, délku, rozměry nebo polohu proti všem elektricky vodivým předmětům (např.kovy). Z důvodu jejich vysoké stability signálu a rozlišení jsou kapacitní snímače aplikovány v laboratořích a při měření různých úkolů v průmyslové sféře. Například při kontrole výroby - kapacitní snímač měří tloušťku vrstvy lepidla.

logo

Podrobnosti

  1. Bezkontaktní měření vzdálenosti, polohy a tloušťky stejně dobře jako u elektrických vodičů a i izolátorů
  2. Nesrovnatelně přesný pro laboratoře a průmysl
  3. Specifikace snímačů a kontrolérů dle zákazníka
  4. Všechny kapcitní snímače, kabely a kontroléry jsou kompatibilní
  5. Univerzální aplikační možnosti z důvodu obsáhlého produktového rozsahu
  6. Nejnovější technologie kontroléru zajištující jednoduchou ovladatelnost
[]
Kontakt
MICRO-EPSILON Czech Republic
Kontaktní formulář
Vaše žádost o: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

Aplikace ve vakuu a čistém prostředí

Kapacitní snímače jsou často používány ve vakuových prostředích nebo v čistých prostorách. V prostředí bez částic dosahují kapacitní snímače společnosti Micro-Epsilon rozlišení v oblasti subnanometru. Pro měření úloh ve vakuu Micro-Epsilon nabízí vhodné snímače, kabely a průchodky. Tyto snímače a kabely jsou vysoce bezprachové a používají se v čisté třídě ISO1.

logo

Vysoká odolnost proti rušení magnetickými poli

Pro prostředí se silnými magnetickými poli Micro-Epsilon nabízí senzory a senzorové kabely, které jsou vyrobeny z nemagnetických materiálů, jako je titan a nerezová ocel. Stínění dosažené triaxiální konstrukcí poskytuje extrémně vysokou odolnost vůči rušení.

New: Precise measurements at high ambient temperatures

For measurements of high temperatures up to +800 °C, the new CSE HT sensors are used. The high-temperature sensors are operated with the high-performance capaNCDT 6228 controllers.

Přenos snímače a kontroléru bez kalibrace

Výměna capaNCDT snímačů a kontrolérů mezi sebou je rychlý a snadný. Díky inovativní technologii další kalibrace a linearizace není nutná. Jednoduchá zaměnitelnost capaNCDT komponent a jednoduché nahrazení snímačů s odlišnými měřícími rozsahy uskutečnuje na síti v krátkém časovém horizontu. Micro-Epsilon nabízí celosvětově nejširší portfolio kombinací v měření kapacitními snímači.

Snímače dle požadavků zákazníků a OEM

Přizpůsobujeme naše měřicí systémy pro měření podle požadavků konkrétních zákazníků jako je např. design, cíl kalibrace, délky, úprava měřicích rozsahů nebo snímače s integrovaným kontrolérem. Další informace o úpravách senzorů.

Moderní a uživatelsky přívětivý technologický kontrolér

Moderní capaNDCT kontroléry jsou vybaveny různými rozhraními jako např. anologové, Ethernet, EtherCat a PROFINET. Kapacitní měřící systém může být jednoduše nastaven pomocí webového rozhraní zobrazeného pomocí webového prohlížeče. IKontrolér je připojen pomocí PC přes Ethernet rozhraní. Nastavení, filtry a aritmetické funkce jsou následně ukládány přímo v kontroléru.

Příklady použití