Kontakt
Ke stažení

confocalDT IFC2421/22

Nový univerzální konfokální kontrolér

Kontrolér pro konfokální snímač s jedním a dvěma kanály

Kontroléry confocalDT 2421 a 2422 se používají pro měření vzdálenosti a polohy vysoce odrazivých a zrcadlivých površích. K dispozici je s jedno nebo dvou-kanálovým provedením. Tyto chromatické konfokální měřící systémy nabízí levné řešení převážně pro aplikace s větším počtem těchto snímačů. Vlastnosti aktivní expoziční regulace v CCD poli umožnuje přesnou a rychlou kompenzaci povrchu na obtížných měnících se površích.

Tento kontrolér je kompatibilní se všemi typy snímačů IFS série a díky tomu zahrnuje možnosti pro početnou řadu aplikací.Kontrolér je možné nastavit jako multi-peak verzi pro měření více vrstvev. Použitím speciální výpočetní funkce vyhodnocuje kontrolér oba kanály. Získávání výsledků měření je pro oba kanály synchronní a může být prováděna za plného využití rychlosti měření obou kanálů.

Snadné použití přes webové rozhraní

Vzhledem k uživatelsky přívětivému webovému rozhraní se celý proces konfigurace provádí bez jakéhokoliv dalšího softwaru. Webové rozhraní je přístupné přes Ethernet a poskytuje nastavení a možnosti konfigurace. Materiály jsou uloženy v rozšiřitelné databázi materiálů.

Indikační a přepočítací jednotky

Vaše žádost o: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů.