Kontakt
Ke stažení

optoCONTROL 2520

Přesné laserové mikrometry s integrovaným kontrolérem

Přesný optický mikrometr

optoCONTROL 2520 je kompaktní laserový mikrometr s integrovanou řídící jednotkou. Vysoké rozlišení, měřící rozsah 46 mm a možnost zvolení libovolné vzdálenosti mezi vysílačem a přijímačem umožňuje vyřešení mnoha aplikací v oblasti kontroly kvality a řízení výroby. Měřený objekt může být umístěn v jakékoliv poloze vrámci světelné clony.

K dispozici jsou rozhraní Ethernet / EtherCAT a RS422. Jednoduše ovladatelné webové rozhraní slouží k nastavení, konfiguraci a zobrazuje naměřené hodnoty včetně mezních hodnot za pomoci různých měřicích programů a filtrů. Video signálový diagram se používá pro snadné vyrovnání a nastavení měření.

logo

Podrobnosti

  1. Rozsah měření (mm): 46 / 95
  2. Linearita: max. 12 µm
  3. Rozlišení: max. 1 µm
  4. Kompaktní design s integrovaným regulátorem
  5. Rozmanitost měřících vzdáleností až do 2 m
  6. Laserová třída 1M
  7. Nastavení a konfigurace přes webové rozhraní
  8. Rozhraní: Ethernet / EtherCAT / RS422
  9. Analogový výstup
[]
Kontakt
MICRO-EPSILON Czech Republic
Kontaktní formulář
Vaše žádost o: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

Optický mikrometr ODC2520 s 90° přijímačem paprsku

Mikrometr optoCONTROL 2520-46 (090) obsahuje přijímač vybavený objektivem otočeným o 90 °. Plochý design přijímače zjednodušuje instalaci v omezeném prostoru. Objekt, který má být měřen, může být umístěn v libovolné poloze uvnitř světelné clony. Kromě toho je vzdálenost mezi světelným zdrojem a přijímačem volně volitelná až do 2 metrů.

Unikátní koncept ovládání pro rychlé a snadné uvedení do provozu

Mikrometry optoCONTROL 2520 lze ovládat pomocí intuitivního webového rozhraní, které se vyvolá ve standardním webovém prohlížeči. Díky tomu je snadné zobrazit naměřené hodnoty či mezní hodnoty, vybrat měřicí program a použít filtry. Dále je k dispozici video signál pro přesné nastavení měření. Parametrizace příslušných měřicích programů je rychlá a intuitivní. Pro každý segment, mezeru nebo průměr lze zadat středovou osu a polohu hran.

Moderní rozhraní pro integraci do strojů a systémů