Kontakt
Ke stažení

Endoskopy s pevnou konstrukcí

Vizuální kontrola děr a dutin

Pevné endoskopy a boroskopy pro kontrolu malých otvorů

Pevné endoskopy a boroskopy od firmy MICRO-EPSILON Eltrotec byly vyvinuty pro vizuální kontrolu malých otvorů a dutin. S průměrem v rozmezí od 0,7 do 25 mm nabízejí vynikající reprodukci obrazu a jejich excelentní rozlišení a jas usnadní kontrolu nejmenších detailů. Prémiové endoskopy řady Top-Line jsou vybaveny čočkami s odstupňovanými indexy (GRIN čočky), které poskytují nejvyšší kvalitu obrazu bez značné ztráty obrazu.

Endoskopy SKF-D od společnosti Eltrotec jsou standardem mezi neohebnými endoskopy. Nejvhodnější model pro celou řadu aplikací lze vybrat z široké škály produktů. Díky integrovanému zaostřování lze získat jasný obraz zaměřovaného objektu z každé vzdálenosti. Při použití redukce se zrcádkem je možné nastavit směr pohledu otáčením ručního regulátoru. k dispozici je velmi široké zorné pole a dokonce i při šikmém směru pohledu.

Podrobnosti

 1. Ø 2,8 až 10mm

 2. Délky: 125 až 1036mm

 3. Optimalizované světelné vodiče

 4. Dioptrické nastavení

Panoramatická hlava umožňuje časově úspornou kontrolu válcových těles. Objektiv z křemenného skla tvaru kapky umožňuje zaznamenat 360 ° povrchový snímek pouze jednou. Obraz je přenášen prostřednictvím achromatů do okuláru. Velké množství světelných vláken zaručuje optimální osvětlení. Při použití softwaru pro zpracování obrazu lze tedy zvolit krátké časy expozice. Panoramatická hlava se používá při řízení jakosti brzdových válců, objímky, spojovacích tyčí nebo pístů.

Podrobnosti

 1. Ø 6 mm a 11 mm

 2. Délky: 80 mm až 400 mm

 3. Ofsetový zaostřovací kroužek

 4. Zaměření: 2 mm až ∞

 5. 360 ° panoramatický výhled

Pevné a přesné endoskopy Eltrotec PRO celkově prokazují výhody Top-Line serií prvotřídní kvalitou speciálních vícevrstvých čoček v kombinaci s moderní technologií objektivu GRIN. Tyto endoskopy jsou navrhovány pro profesionální uživatele. Mezi další vysoce kvalitní charakteristiky patří zaostřovací kroužek a optimalizovaný konektor pro optické vlákna pro dosažení vysokého světelného výkonu. To je důvod, proč jsou tyto endoskopy ideální pro přizpůsobení ke kameře.

Podrobnosti

 1. Ø 1,85 mm až 7,2 mm

 2. Délky: 50 mm až 940 mm

 3. Nejnovější čočka přenosu obrazu endoGRINs®

 4. Oddělený zaostřovací kroužek pro uživatelky přívětivé nahrávání videa a fotografií

 5. Teplotní rozsah -20°C až 120°C, více než 300°C - závisí na nastavení

 6. Ohnisková vzdálenost od 2 mm do ∞

Flexibilní miniaturní endoskopy ME od společnosti Eltrotec jsou ideálně vybaveny pro kontrolu miniaturních komponent a kanálů v oblasti mikroelektroniky a přesného strojírenství. Na rozdíl od ostatních miniaturních endoskopů s gradientní index čočkou může být endoskop ME mírně ohnutý, aniž by utrpěl poškození. Kvalita obrazu je srovnatelná se všemi běžnými objektivy.

Podrobnosti

 1. Ø 0,9 až 2.0mm

 2. Délky: 20mm až 450mm

 3. Flexibilní

 4. Vysoce kvalitní křemíkové vlákno

Vaše žádost o: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů.