Kontakt

capaNCDT CST6110

Ideal for industrial rotation speed measurements

turboSPEED DZ140

Kompaktní systém pro měření rychlosti turbodmychadel

Snímač rychlosti pro průmyslové měřicí úlohy

Rychlostní senzory turbodmychadel DZ140 s integrovaným měřením teploty jsou určeny pro přímou montáž do skříně turbo kompresoru. Při vývoji systému bylo bráno v úvahu extrémní prostředí uvnitř velké testovací buňky i přímo v motoru.

logo

Podrobnosti

  1. Přesné měření rychlosti v průmyslovém prostředí
  2. 1… 400 000 ot / min
  3. Měření nezávislé na materiálu
  4. Vysoká odolnost proti rušení
  5. Spolehlivost a přesnost
  6. Snadná integrace díky kompaktnímu provedení
  7. Speciální systém měření rychlosti pro turbodmychadla
[]
Kontakt
MICRO-EPSILON Czech Republic
Kontaktní formulář
Vaše žádost o: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

Univerzální snímač rychlosti

Kapacitní snímač rychlosti capaNCDT CST6110 je určen pro průmyslové aplikace. Snímač detekuje bez ohledu na materiál různé čepele, ozubená kola a podobné předměty s vysokou přesností. Rozsah měření je 1 až 400 000 ot / min. Díky robustní řídicí jednotce IP67 a kompaktnímu provedení snímače lze systém měření rychlosti použít ve stísněných prostorech.

Capacitive rotation speed sensor capaNCDT CST6110
logo

Jak fungují bezkontaktní snímače rychlosti?

Bezkontaktní snímače rychlosti od společnosti Micro-Epsilon používají pro měření rychlosti dva různé způsoby měření. První je kapacitní měřící princip, který se používá u snímače rychlosti CST6110, další princip je na bázi vířivých proudů a používán pro měření rychlosti v systému DZ140. Obě metody měření se vyznačují vysokou stabilitou signálu a vysokou odolností proti rušení. Na rozdíl od optických měřících metod nejsou tyto snímače rychlosti Micro-Epsilon ovlivňovány prachem nebo nečistotami.

Snímač rychlosti turbodmychadel

Snímač měřící na bázi vířivých proudů turboSPEED DZ140 byl speciálně vyvinut pro měření rychlosti turbodmychadla. Kompletní elektronika je v  miniaturní pouzdře chráněného třídou ochrany IP65 a je navržena až do provozní teploty 115 ° C. Samotný snímač odolává teplotám až 285 °C. Díky tomu lze robustní miniaturní měřicí systém snadno integrovat do motorového prostoru. tento princip měření vyniká odolností proti rušení se zvýšenými požadavky na EMC, a to jak ve zkušebním stavu, tak i při jízdě. Poskytuje přesné výsledky měření v rozsahu od 200 do 400 000 ot / min.