Kontakt
Ke stažení

turboSPEED DZ140

Measurement of aluminum and titanium blades with maximum interference immunity & accuracy

Senzory otáček turbodmychadla

Rychlostní senzory turbodmychadel DZ140 s integrovaným měřením teploty jsou určeny pro přímou montáž do skříně turbo kompresoru. Při vývoji systému bylo bráno v úvahu extrémní prostředí uvnitř velké testovací buňky i přímo v motoru.

logo

Podrobnosti

  1. Vzdálenost k cíli až do 2,2 mm
  2. Rozsah otáček od 200 RPM až do 400000 RPM
  3. Nejvyšší odolnost a přesnost
  4. Miniaturní ovladač pro snadnou integraci v prostoru motoru
  5. Provozní teplota do 285 °C
  6. Měření proti titanu a hliníku
[]
Kontakt
MICRO-EPSILON Czech Republic
Kontaktní formulář
Vaše žádost o: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

Robustní miniaturní řídící jednotka

Celá elektronika je integrována do extrémně kompaktního hliníkového krytu. DZ140 disponuje vysokou odolností proti rušení a to jak při ve zkušebních operacích, tak i při testování. Měřicí systém na bázi vířivých proudů DZ140 je odolný vůči palivu i oleji a vůči vysokým úrovním nárazů a vibrací. V kombinaci s maximální provozní teplotou 115 °C je možná integrace v motorovém prostoru.

DZ140 je odolný proti špíně a oleji. Toto je klíčová výhoda oproti optickým systémům měření rychlosti. Díky tomu dosahuje DZ140 vysoké přesnosti měření.

Miniature controller - robust against temperatures and dirt
logo

Měření lopatek z hliníku a titanu

DZ140 je jediný měřicí systém, který měří hliníkové i titanové lopatky. Maximální vzdálenost měření 2,2 mm umožňuje bezpečný a spolehlivý provoz. Měření je možné provádět jak radiálně tak axiálně, což umožňuje větší flexibilitu při instalaci.

Snadná manipulace

Tříbarevný "status" LED na řídící jednotce indikuje, že snímač dosáhl ideální vzdálenosti od lopatek turbodmychadla. Systém je kompatibilní s předchozími modely snímačů. Tyto funkce umožní zkrácení doby montáže. Integrovaná tepelné vlastnosti se snímač vyhýbá přehřívání. Snímač je ´vhodný do teplot až do výše 285°C