Kontakt
Ke stažení

thicknessGAUGE

Senzorový systém pro přesné měření tloušťky pásů a fólií

thicknessGAUGE O.EC

Kompaktní inline měřicí systém thicknessGAUGE O.EC se skládá ze smínače combiSENSOR, který je umístěný na stabilní O-rámové konstrukci s hliníkovým válcem a integrovanou ovládací skříňkou. Systém se používá k přesnému měření tloušťky plastových pásů a fólií do tloušťky materiálu 3 mm a šířky pásu do max. 1250 mm. Pro získání příčného profilu tloušťky materiálu se snímač pohybuje nad fólií. Udržováním senzoru ve fixní poloze se vygeneruje profil tloušťky.


Integrace se provádí do celých výrobních linek jak nových provozů, tak i dodatečně do stávajících. Používá se např. při výrobě plastů a bateriových fólií. 

logo

Podrobnosti

  1. Použitý senzor: combiSENSOR
  2. Šířka měření: 500 / 750 / 1000 / 1250 mm
  3. Přesnost: ± 0,3 µm
  4. Rychlost měření: 3,9 kHz
  5. Měření pojížděním nebo měření pevných drah
  6. Napájení celého systému 24 V
  7. Nejvyšší přesnost za atraktivní cenu
  8. Vhodné pro výrobce OEM
[]
Kontakt
MICRO-EPSILON Czech Republic
Kontaktní formulář
Vaše žádost o: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

Systém thicknessGAUGE O.EC používá pro měření tloušťky kombinovaný senzor, který umožňuje submikrometrovou přesnost a zároveň vysokou stabilitu signálu. Senzor combiSENSOR kombinuje kapacitní senzor s indukčním senzorem založeným na vířivých proudech. Oba senzory měří ze stejné strany ve směru hliníkového válečku. Kapacitní senzor využívá dielektrickou konstantu nevodivého materiálu k určení vzdálenosti k povrchu cíle, zatímco integrovaný senzor vířivých proudů zjišťuje vzdálenost od hliníkového válečku. Rozdíl mezi oběma signály určuje tloušťku materiálu.

Ke stažení