Příslušenství pro endoskopy

Všechny endoskopy mohou být vybaveny rozsáhlým příslušenstvím. Různé světelné zdroje poskytují stacionární nebo mobilní osvětlení kontolovaných objektů. Kamery umožňují výstup video signálu během používání pevných a flexibilních endoskopů s okuláry. Mnoho různých adaptérů umožní rozšíření oblasti aplikací.

Endoskope-accessories-FOT-250px

Světelný zdroj Endo-light FOT je univerzálním řešením, pokud jde o externí světelné zdroje pro endoskopy. Vysoký světelný výkon a jednoduché ovládání usnadňují dosažení optimálních výsledků kontroly a vizualizace obrazu. K dispozici je více typů světelných zdrojů - např. halogen, LED nebo xenonové osvětlení.
I pro stacionární osvětlení se používají zdroje světla Endolight FOT. Ve spojení s optickými světelnými vodiči poskytují podporu při osvětlení nepřístupných objektů.

Endoskope-accessories-lightings-250px

Tato jednotka se používá k usnadnění statického osvětlení objektů. Řada příslušenství umožní přístup k nepřístupným objetkům a jejich osvětlení. Světelný zdroj, světlo-vodivý kabel a nástavec zajišťují efektivitu světelné jednotky.

Endoskope-accessories-cameras-250px

Analogové kamery a USB kamery se používají jako vybavení endoskopů video systémem. Vysoké rozlišení kamery nabízí mnoho výhod, jako je např. nahrávání obrazu nebo následné vyhodnocení, jako u běžného videoendoskopu.

Endoskope-accessories-Monitore-250px

Robustní monitory, které nabízejí vysokou barevnou ostrost, se používají pro vizualizaci výsledků při použití video endoskopů. 10“ průmyslové monitory nabízejí velmi přesné výsledky ve stacionárních operacích - maximální komfort je s 17" modelem displeje.

MICRO-EPSILON Czech Republic
Na Libuši 891
39165 Bechyně, Czech Republic
info@micro-epsilon.cz
+420 381 213 011
+420 381 211 060