Infračervené teploměry, infrakamery a termovizní kamery

Infračervené pyrometry a termokamery pro bezkontaktní měření teploty

Pyrometers and thermal imaging cameras from Micro-Epsilon are used for non-contact temperature measurement in industrial applications.

IR teploměry série CT mohou být použity v širokém spektru aplikací. Od nízkých teplot převažující v chladném prostředí nebo laboratořích, přes nejvyšší teploty roztavených kovů nebo pecích - tyto snímače měří přesně a spolehlivě.

Infra, infračervené teploměry thermoMETER CTlaser se používají při přesných měřeních v průmyslu. Dva laserové paprsky označují skutečnou vzdálenost od měřicího objektu pro přesnější zacílení.

Infračervená kamera thermoMETER TIM 8 kombinuje výhody robustního pyrometru s termovizní kamerou. Jeho mimořádně kompaktní velikost umožňuje integraci do strojů a výrobních linek. Funkce "spotfinder" umožňuje přesné měření teploty s automatickým nastavením snímače. Jedná se o vyhledávání teplotních extrémů (minimální a maximální teplota v zorném poli). Tato termokamera umožňuje dálkové zaostřit obrazu prostřednictvím motorizované konstrukci fokusování. Tento inteligentní snímač teploty se používá v automatizaci, strojírenství a monitorování zařízení.

Vaše žádost o: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů.