Kontakt
Ke stažení

capaNCDT DTV

Robustní multi-kanálový snímač pro multitrack měření

Bezkontaktní měření opotřebení brzdových kotoučů

Systém capaNCDT DTV je vyroben pro bezkontaktní měření tloušťky brzdových kotoučů zahrnující kapacitní snímače ve speciálním pouzdru zajišťující vícepolohové měření a s kufrem obsahujícím měřící kaál pro mobilní použití.. S měřícím systémem capaNCDT DTV kapacitní sníamče  určují oboustranně tloušťku brzdového kotouče použitím rozdílných principů měření. Během rotace brzdového kotouče se určuje tloušťka celého obvodu disku. Použitím několika snímačů CSH1,4FL zapojených v páru do multi-kanálového kontroléru je umožněno vícepolohové měření kotouče, resp. po celé šíři disku. Měření tloušťky může být použito v testovacích zkušebnách, během testovacích jízd nebo v opravárenství. DTV kufr je určený pro mobilní užití, např. pro účely zajištění kvality.

logo

Podrobnosti

  1. Bezkontaktní DTV měření
  2. Vícepolohové měření tloušťky
  3. Dynamické měření až 20kHz
  4. Robustní provedení snímače pro dlouhodobou životnost
  5. Komplexní software
  6. Vyhodnocení měření v reálném čase
  7. Jednoduché nastavení pomocí webového rozhraní
  8. Rozhraní: Analog, Ethernet, EtherCAT
[]
Kontakt
MICRO-EPSILON Czech Republic
Kontaktní formulář
Vaše žádost o: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

Robustní multikanálový snímače pro zkušebny a testovací jízdy

Inovativní CSH1, 4FL vícepolohový systém měření tloušťky brzdovch kotoučů obsahuje čtyři kapacitní snímače v jednom kompaktním pouzdře - tímto způsobem je zajištěno měření na čtyřech místech současně. Na každé straně kotouče je jeden tento systém se čtyřmi snímači , které jsou zrcadlově namontovány proti sobě. To umožňuje ještě přesnější měření opotřebení brzdových kotoučů. Na jednotlivých kapacitních snímačích se nachází modrá keramická vrstva, která slouží jako mechanická a teplotní ochrana. Tato keramická vrstva také zajišťuje vysokou teplotní stabilitu, díky které se udržují přesné výsledky měření i přes působení nežádoucích vlivů okolních teplot.

Snímače jsou zapojené do kontroléru DT6220, kde jsou zapojeny a nastaveny v požadované sychronizaci. Z důvodu velké šířky pásma je možné dynamicky měřit až 5kHz (-3dB). Datový výstup může být analogový nebo digitální (Ethernet/EtherCAT). pomocí intuitivního a jednoduchého webového rozhraní lze snadno nastavovat snímač a kontrolér.

Praktický kufr pro pohodlné přenášení

Pouzdro obsahuje 2-kanálový kontrolér včetně softwarová licence, dva kapacitní snímače s odpovídajícím kabelem a soupravu s držákem snímačů. Montážní pouzdro snímačů umožňuje měření tloušťky brzdových kotoučů za krátkou dobu. Data ze snímačů DTV lze vyhodnotit pomocí počítače nebo notebooku. Kontrolér je vyroben pro měření odchylek tloušťky kotouče. Otvory pro brzdové kotouče je možné skrýt speciálními funkcemi. Inteligentní algoritmy umožňují všestranné vyhodnocování bez nutnosti použití dalšího enkodéru.