Novinka
Kontakt
Ke stažení

scanCONTROL 3D laserové skenery

Laserové 3D skenery nejen pro inline kontrolu kvality

Skenery scanCONTROL 3D se používají pro přesné inline 3D měření v nespočtu aplikací. Skeny se provádějí pohybem snímače nebo měřeného objektu. Díky své nízké hmotnosti jsou skenery ideální jak pro robotické aplikace, tak pro monitorování sériové produkce. Naše 3D skenery charakterizuje vysoká dynamika, absolutní přesnost a kompaktní velikost. Pro dosažení plného potenciálu tvorby a zpracování 3D obrazu používáme řadu profilových skenerů scanCONTROL 3000 či novou řadu scanCONTROL 3002. Micro-Epsilon nabízí rozsáhlé portfolio skenerů různých měřících rozsahů s technologií červeného či modrého laseru a obsáhlým výběrem příslušenství.

Laserové skenery scanCONTROL 3D jsou založeny na nejnovějších standardech  GigE Vision a GENICam, které umožňují integraci v širokém spektru prostředí pro zpracování obrazu. Výkonný software 3DInspect umožní parametrizování skeneru, vyhodnocení obrazu a výstup naměřených hodnot.

logo

Podrobnosti

  1. Skutečné 3D mračno bodů bez ztrát dat při následném zpracování
  2. Rychlé 3D skeny až o frekvenci 10 000 Hz
  3. Kompaktní design i pro velké měřící rozsahy
  4. Malý a kompaktní, vhodný pro robotické aplikace
  5. Dostupný s červeným a modrým laserem
  6. GenICam / GigE Vision standardy pro snadnou integraci
  7. Výkonný software 3DInspect jak pro měření, zpracování a vyhodnocení 3D obrazu, tak i pro posouzení (např. OK/nOK) naměřených hodnot
[]
Kontakt
MICRO-EPSILON Czech Republic
Kontaktní formulář
Vaše žádost o: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

Laserové 3D skenery pro inline aplikace

Skenery scanCONTROL 3D nabízí široké spektrum měřících rozsahů od 25 x 15 mm až po 200 x 300 mm. Nehledě na velikost měřícího rozsahu skenery zaujmou rychlostí měření současně s vysokou přesností naměřených hodnot.

Rozmanitost měřících rozsahů na jednu stranu umožňuje zachycení nejmenších detailů a struktur, na druhou stranu možnost změřit i objekty ve velké offsetové vzdálenosti. Z toho důvodu jsou skenery scanCONTROL 3D využitelné v mnoha odvětví průmyslu.

Snímání 3D obrazu pro integrátory i koncové uživatele

Video: Laserový skener - scanCONTROL 3D

Indikační a přepočítací jednotky