Kontakt
Ke stažení

capaNCDT 6200

Modulární multi-kanálový systém - připojení až 4 kanálů

Modulární vícekanálový kapacitní měřící systém s vysokou přesností

CapaNCDT 6200 je první multi-kanálový měřicí systém, který je zcela modulární. Regulátor lze snadno rozšířit až na čtyři synchronizované kanály pro podporu flexibilních aplikací. Všechny kapacitní senzory od společnosti Micro-Epsilon lze ovládat pomocí regulátoru capaNCDT 6200. Integrované rozhraní Ethernet podporuje parametrizaci a měření přes webové rozhraní. Demodulátor DL6230 je používán pro měření s vysokým rozlišením. Pro velmi rychlé měření do 20kHz je používán capaNCDT 6222.

logo

Podrobnosti

 1. Měřicí rozsah (mm): 0,05 | 0,2 | 0,5 | 0,8 | 1 | 2 | 3 | 5 | 10
 2. Rozlišení: 0.2nm
 3. Linearita: 0.01µm
 4. Frekvenční odezva: 20 kHz (-3dB)
 5. Přenosová rychlost: 3.906kHz
 6. Modulární - až 4 synchronizované kanály
 7. Analogový výstup (napětí/proud)
 8. Ethernet / EtherCAT rozhraní
 9. Snadné nastavení a konfigurace přes webové rozhraní
[]
Kontakt
MICRO-EPSILON Czech Republic
Kontaktní formulář
Vaše žádost o: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

Měřící systém obsahuje jeden kontrolér a příslušný demodulátor pro snímač. Modulární vzhled rozšiřuje systém v jakémkoliv čase pomocí až 4 měřících kanálů. Z toho důvodu je integrován další demodulátor. Kompaktní kontrolér může být na stole, zavěšený na stěně nebo na DIN montážní liště pomocí adaptéru. Kontrolér capaNCDT 6200 je kompatibilní se všemi modely kapacitních snímačů Micro-Epsilon.

Jednoduchá ovladatelnost pomocí webového rozhraní

Z důvodu uživatelského webového rozhraní se provádí celý proces konfigurace kontroléru a snímače bez použití jakéhokoliv dalšího softwaru. Webové rozhraní může být přístupné přes Ethernet a poskytuje nastavení a konfiguraci filtrů, aritmetických operací a ostatních parametrů.

Kapacitní demodulátor DL6220 je používám v řadě měřících aplikacích, kde je vyžadována ta nejvyšší přesnost a stabilita signálu.Stejně dobře jako analogový výstup je demodulátor vybaven digitálním rozhraní závisející na typu kontroléru (Ethernet nebo Ethernet/EtherCAT). The DL6220 demodulátor je kompatibilní se všemi kapacitními snímači a kabely capaNCDT.

Kapacitní demodulátor DL6230 se používá pro měření s vysokým rozlišením a může být použit v synchronním provozu. Stejně jako analogové výstupy je demodulátor vybaven v závislosti na typu kontroléru s digitálním rozhraním Ethernet nebo Ethernet / EtherCAT. Demodulátor DL6230 je kompatibilní se všemi kapacitními snímači a kabely řady capaNCDT.

Kapacitní kontrolér DT6222 se používá pro dynamické měření. Šířka pásma až 20kHz (-3dB) umožňuje spolehlivé měření rychlých procesů. Stejně jako analogové výstupy je kontrolér vybaven digitálním rozhraním Ethernet. Regulátor DT6222 je kompatibilní se všemi kapacitními snímači a kabely řady capaNCDT.

The DT6240 capacitive controller with integrated PROFINET Industrial Ethernet interface allows direct integration of the full sensor performance directly into your PLC via PROFINET without additional interface modules. The measuring system with modular design is particularly impressive due to its price-performance ratio. The DT6240 controller is compatible with all sensors and cables of the capaNCDT series.

The mounting frame is designed for use with capacitive sensors for two-sided thickness measurements and helps to align the measuring points with one another. The frame allows for the sensors to lie exactly on one axis, meaning that the measuring points are arranged congruently. This prevents measurements at an offset and a reliable measurement result is achieved with the highest possible precision. The mounting frames provide space for up to 6 sensors. Two sensors each form a measuring point.

Podrobnosti

 1. Multi-track thickness measurement at up to 3 points simultaneously

 2. High temperature stability for precise measurements at temperatures of up to 100 °C

 3. Suitable for vacuum

 4. Extremely compact design

 5. Easy integration and retrofitting in existing systems

 6. Compatible with capaNCDT sensors

 7. Calibratable design for high precision in thickness measurements