Kontrolér pro konfokální snímač s jedním a dvěma kanály

Nový univerzální konfokální kontrolér
confocalDT IFC2421/22
Nový univerzální konfokální kontrolér
Kontroléry confocalDT 2421 a 2422 se používají pro měření vzdálenosti a polohy vysoce odrazivých a zrcadlivých površích. K dispozici je s jedno nebo dvou-kanálovým provedením. Tyto chromatické konfokální měřící systémy nabízí levné řešení převážně pro aplikace s větším počtem těchto snímačů. Vlastnosti aktivní expoziční regulace v CCD poli umožnuje přesnou a rychlou kompenzaci povrchu na obtížných měnících se površích.
Tento kontrolér je kompatibilní se všemi typy snímačů IFS série a díky tomu zahrnuje možnosti pro početnou řadu aplikací.Kontrolér je možné nastavit jako multi-peak verzi pro měření více vrstvev. Použitím speciální výpočetní funkce vyhodnocuje kontrolér oba kanály. Získávání výsledků měření je pro oba kanály synchronní a může být prováděna za plného využití rychlosti měření obou kanálů.

Snadné použití přes webové rozhraní

Vzhledem k uživatelsky přívětivému webovému rozhraní se celý proces konfigurace provádí bez jakéhokoliv dalšího softwaru. Webové rozhraní je přístupné přes Ethernet a poskytuje nastavení a možnosti konfigurace. Materiály jsou uloženy v rozšiřitelné databázi materiálů.

MICRO-EPSILON Czech Republic
Na Libuši 891
39165 Bechyně, Czech Republic
info@micro-epsilon.cz
+420 381 213 011
+420 381 211 060