Induktivní snímače a čidla (LVDT)

induSENSOR

Micro-Epsilon nabízí siroké spektrum induktivních snímačů pro měření vzdálenosti a polohy z konvenčních LVDT snímačů a snímačů s integrovaným kontrolérem dle požadavků zákazníka pro aplikace sériové výroby. Snímače polohy induSENSOR od Micro-Epsilon jsou používány v automatizovaných procesech, při kontrole kvality, ve zkušebních zařízeních a v automobilovém průmyslu.

Podrobnosti
  • Bez opotřebení a bezúdržbový
  • Kompaktní konstrukční provedení
  • Stabilní vůči okolnímu prostředí (nečistota, vlhkost)
  • Exceletní poměr cena / výkon
  • Ideální pro seriovou výrobu (OEM)

Ideální pro použití výroby v mnoha odvětvích

Micro-Epsilon je po desetiletí známý pro výrobu indukčních senzorů a sond a má klasické metody měření - jako je LVDT – doplněno o inovativní vývoj. Snímače řady induSENSOR jsou značně používány v aplikacích jako např. v automatizaci, zajištění kvality, testovacích soupravách, hydraulických a pneumatických válcích a v automobilovém průmyslu.

Modifikace a úpravy snímače

Micro-Epsilon také vyvíjí snímače dle speciálních požadavků, které nejsou standartní jako základních modelů daných snímačů. U induktivních snímačů lze modifikovat měřící rozsah. Komerční implementace již lze dosáhnout se středně velkým odběrem. Standartní modely induSENSOR tvoří základ těchto modiifikací a úprav.

Vývoj dle specifických požadavků zákazníka

Pro speciální aplikace, kde je vyžadován velký počet snímačů, vyvyjí Micro-Epsilon snímače, které jsou přesně ušité na míru dle požadavků zákazníka.Geometrie, elektronika a pouzdro jsou navrženy tak, aby vyhovovali udaným specifikacím zákazníka.

Robustní vzhled snímače pro průmyslové aplikace

Induktivní snímače polohy vyčnívají z důvodu jejich robustnosti a spolehlivosti v drsných podmínkách. Poskytují vysokou kvalitu signálu, teplotní stabilitu, odolnost vůči vibrací, rázům a stejně tak dobrou odolnost vůči špíně a vlhkosti. Tyto snímače se často používají v průmyslových aplikacích, kde se tyto nepříjemné okolní podmínky vyskytují.

Novinka: Miniaturní kontrolér pro induktivní snímače

Nový kontrolér MSC7401 je navržen pro práci s LVDT a LDR induktivními snímači polohy a vzdálenosti. Pouzdro jednotky je hliníkové a robustní s třídou ochrany IP67. Tento jednokanálový kontrolér je předurčen pro použití v průmyslových měřících úlohách. Velký výběr kompatibilních snímačů induktivních snímačů vzdálenosti a měřících přístrojů Micro-Epsilon v kombinaci s optimalizovaným poměrem cena / výkon otevírá řadu nových oblastí pro použití v automatizační technice a strojírenství.

Příklady použití

MICRO-EPSILON Czech Republic
Na Libuši 891
39165 Bechyně, Czech Republic
info@micro-epsilon.cz
+420 381 213 011
+420 381 211 060