Kontakt
Ke stažení

surfaceCONTROL 3D 3200

Vysoce výkonný snímač 3D obrazu pro průmyslová měření a kontrolní úlohy

Vysoce výkonný snímač surfaceCONTROL 3D 3200 je ideálně uzpůsoben pro použití v průmyslových aplikacích. Vykonává automatizované inline 3D měření geometrie, tvaru a kontrolu povrchu difúzně odrazivých (matných) povrchů. Senzor charakterizuje kompaktní design a vysoká přesnost měření spolu s vysokou rychlostí zpracování dat. Díky velké opakovatelnosti měření v ose Z až 0,6 µm zvládne senzor i velice přesná 3D měření a inspekční úlohy. V nabídce jsou dva měřící rozsahy, které pokryjí dvě různé měřící pole.

logo

Podrobnosti

  1. Získání dat za 0,3 sekundy
  2. Snímky s mikrometrickou přesností ve velkém měřícím poli
  3. Nejvyšší dosažitelná přesnost až 0,4 µm
  4. Digitální rozhraní (integrované): GigE Vision / GenICAM
  5. Digitální rozhraní (přes 2D/3D Gateway): PROFINET / EtherCAT / EtherNet/IP*
  6. Digitální vstupy/výstupy: 4 nastavitelné digitální vstupy/výstupy (externí triggerování, ovládání senzoru, výstup stavu senzoru)
[]
Kontakt
MICRO-EPSILON Czech Republic
Kontaktní formulář
Vaše žádost o: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

* Vyhodnocení z 3DInspect mohou být přenesena do PLC prostřednictvím sběrnic. Nastavení senzoru lze načíst řadičem pomocí funkce 3DInspect mapování sady parametrů.

High-precision 3D sensor for the smallest measuring objects

With its small measurement area of 30 x 18,5 mm, the surfaceCONTROL 32x0-30 detects even the finest 3D and surface structures with utmost precision and reliability. Its high z-axis resolution and the precise repeatability enable high precision measurements. In addition, tiny objects with a working distance of 130 mm can be detected while the XY resolution from 16 µm ensures even more accurate detection.

240 mm larger measuring range with excellent precision in Z

With a measurement area of up to 245 x 180 mm, the surfaceCONTROL 35x0-240 captures structures and details on larger targets with high precision. Due to their high z-axis measuring range of 240 mm, the sensors are ideal for applications with large measuring volumes. The high z-axis resolution of 5 µm in combination with the larger measuring range enables maximum precision for a wide range of applications, e.g. for testing bipolar plates for fuel cells.

Nová generace 3D měření

K rychlému datovému výstupu serfaceCONTROL 3D 3200 lze dokoupit 2D/3D Gateway II, která převede komunikaci do protokolů EtherNet/IP, PROFINET a EtherCAT. Kompatibilita se 3D GigE Vision umožní snadnou integraci do softwaru pro zpracování obrazu třetích stran.  Komplexní SDK (Software Development Kit) pro vývojáře a integrátory dovršuje softwarový balíček.

Software 3DInspect pro 3D měřící úlohy a kontrolu

Software 3DInspect je mocný nástroj pro nastavení parametrů snímače a průmyslové měření. Tento software přenáší naměřená data ze snímače přes Ethernet a zobrazuje je v trojrozměrné formě. Tato 3D data jsou dále zpracovávána, vyhodnocována a posuzována měřicím programem 3DInspect na PC a v případě potřeby protokolována a přenášena přes Ethernet do řídicí jednotky. Data lze uložit na pevný disk. Nastavení a konfigurace snímače je možná pomocí softwaru.