Kontakt
Ke stažení

surfaceCONTROL 3D 3500

Nová generace vysoce přesného inline 3D měření

Vysoce přesný surfaceCONTROL 3D 3500 je senzor tvořící světelnými pruhy 3D snímek a je ideální pro automatizovanou inline kontrolu geometrie a tvaru na difúzně reflexních površích. Snímač surfaceCONTROL 3D 3500 vyniká svým kompaktním designem a vysokou přesností měření v kombinaci s vysokou rychlostí zpracování dat. Aktuálně nabízíme dva modely pokrývající různá měřící pole.

logo

Podrobnosti

 1. Získání dat za 0,2 sekundy
 2. Snímky s mikrometrickou přesností ve velkém měřícím poli
 3. Nejvyšší dosažitelná přesnost až 0,25 µm
 4. Tvorba 3D obrazu rychlostí 2,2 milionů bodů za sekundu
 5. Digitální rozhraní (integrované): GigE Vision / GenICAM
 6. Digitální rozhraní (přes 2D/3D Gateway): PROFINET / EtherCAT / EtherNet/IP*
 7. Digitální vstupy a výstupy: 4 digitální I/O, pro které můžeme nastavit parametry (externí trigger, nastavení snímače a výstup stavových hlášení OK/nOK)
[]
Kontakt
MICRO-EPSILON Czech Republic
Kontaktní formulář
Vaše žádost o: {product}
Please enter the result of the calculation below. This will avoid spam.
captcha
* Povinné informace
S vašimi údaji zacházíme důvěrně. Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

* Vyhodnocení z 3DInspect mohou být přenesena do PLC prostřednictvím sběrnic. Nastavení senzoru lze načíst řadičem pomocí funkce 3DInspect mapování sady parametrů.

3D měření nové generace

Kromě rychlého datového výstupu přes Gigabit Ethernet nabízí snímač i další digitální I/O rozhraní. Při použití jednotky 2D/3D Gateway II můžeme komunikovat přes EtherNet/IP, PROFINET a EtherCAT. Výkonné softwarové nástroje umožňují přesná 3D měření a povrchové kontroly. Kompatibilita s GigE Vision usnadňuje integraci do softwaru pro zpracování obrazu třetích stran. Softwarový balíček obsahuje komplexní sadu SDK pro integraci softwaru zákazníka.

Příklady aplikací:

 • 3D kontrola geometrie a detekce tvaru
 • Kontrola elektronických součástek
 • Detekce defektů
 • 3D rozpoznávání textu a detekce i těch nejjemnějších struktur
 • Testování elektronických součástek

High-precision 3D sensor for the smallest measuring objects

With its small measurement area of 30 x 18,5 mm, the surfaceCONTROL 35x0-30 detects even the finest 3D and surface structures with utmost precision and reliability. Its high z-axis resolution and the precise repeatability make the 3D sensor the most precise on the 3D snapshot sensor market. In addition, the measuring objects are detected at a working distance of 130 mm. The high XY resolution from 16 µm allows even more precise detection of finest details.

240 mm larger measuring range with excellent precision in Z

With a measurement area of up to 245 x 180 mm, the surfaceCONTROL 35x0-240 captures structures and details on larger targets with high precision. Due to their high z-axis measuring range of 240 mm, the sensors are ideal for applications with large measuring volumes. The high z-axis resolution of 5 µm in combination with the larger measuring range enables maximum precision for a wide range of applications, e.g. for testing bipolar plates for fuel cells.

Software 3DInspect pro 3D měřící úlohy a kontrolu

Software 3DInspect je výkonný nástroj pro nastavení parametrů snímače a průmyslové měření. Tento software přenáší naměřená data ze snímače přes Ethernet a zobrazuje je v trojrozměrné formě. Tato 3D data jsou dále zpracovávána, vyhodnocována a posuzována měřicím programem 3DInspect na PC a v případě potřeby protokolována a přenášena přes Ethernet do řídicí jednotky. Data lze uložit na pevný disk. Nastavení a konfigurace snímače je možná pomocí softwaru.