Přejděte přímo do hlavní navigace Přímý přístup k obsahu Přejít na subnav

Zvýšení výkonu pro laserové skenery scanCONTROL

leistungsstarke Laser-Scanner für große Messbreiche

Laserové profilové skenery od Micro-Epsilon patří mezi nejvýkonnější profilové senzory z hlediska přesnosti a rychlosti měření. Výkon řady scanCONTROL 3000 byl nyní opět zvýšen: rychlost výstupu dat se po aktualizaci firmwaru zvýší až na 10 milionů měřicích bodů za sekundu. Při použití SMART senzorů se rychlost výpočtu a vyhodnocení profilu zvýší o 60 %. To dělá ze SMART skenerů od Micro-Epsilon jedny z nejrychlejších pro vyhodnocení profilu na světě. Zvýšení rychlosti lze provést u všech současných modelů scanCONTROL 30xx a s aktualizací programu scanCONTROL configurationTOOL 6.8. i pro SMART senzory.

Nový firmware V54 pro řadu scanCONTROL 30xx zvyšuje rychlost až na 10 milionů měřicích bodů za sekundu a ve srovnání s předchozími 7,5 miliony je výsledkem přibližně 33 procentní nárůst rychlosti, bez ohledu na to, zda se jedná o SMART nebo COMPACT senzor.

scanCONTROL pro velké rozsahy měření

S laserovými skenery scanCONTROL je možné měřit profily téměř na všech površích. Pro řadu scanCONTROL LLT30xx jsou nyní k dispozici dva nové měřicí rozsahy. Snímače pokrývají měřicí rozsahy 430 x 390 mm a 600 x 600 mm a otevírají tak řadu nových oblastí použití. Jsou k dispozici v různých verzích s červeným laserem. Spolu s novými modely nyní celkové portfolio pokrývá měřicí rozsahy od 10 do 600 mm. To znamená, že laserové skenery lze použít k přesnému snímání nejmenších detailů i ke spolehlivému měření velkých objektů na velkou základní vzdálenost.