Nová verze softwaru scanCONTROL Configuration Tools

11.09.2018

Nové softwary pro snímače scanCONTROL

scanCONTROL Configuration Tool 6.0
Nejnovější software Configuration Tools 6.0 nabízí další funkce pro laserové skenery scanCONTROL a nyní nahrazuje předchozí instalační software snímačů gapCONTROL. Vylepšené funkce také nyní umožňují měření a vyhodnocení různých typů mezer, nový algoritmus pro vyhodnocování a hledání hran a podpora asijských jazyků. Při vícenásobném použití stejného programu je možné jeho přejmenování, aby nedošlo k omylům při dalším výpočtu odvozeného parametru. Počet ztracených profilů je možné zjistit i při offline režimu, což pomáhá při odlaďování nastavení. Přibylo kopírování už jednou definovaných aktivních oblastí a referenčních čar. Pokud používáte knihovny LLT.DLL, tak přibyla funkce na komplexní nahrání parametrů do skeneru, čímž získáváte neomezenou možnost změny nastavení například pro širokou paletu sledovaných výrobků nebo událostí. Nejnovější verze je společné softwarové řešení pro snímače scanCONTROL a gapCONTROL, které nabízí snadné použití.
Tento software lze použít se všemi skenery řady scanCONTROL 26xx a 29xx. jako jsou např. typy 2610, 2611, 2660, 2661, 2910, 2911, 2960 a 2961.

POZOR: Pro úplnou funkčnost některých nových vlastností je nutné aktualizovat firmwaru skeneru na verzi v45 a vyšší. O aktuální firmwaru požádejte svého obchodního zástupce.

Developer Tool 1.0
Nahrazuje software Developer Demo
Různé příklady se zdrojovým kódem
Slouží zejména pro vývoj softwaru pro verze COMPACT a HIGH SPEED
Funkce »MouseOver« přímo zobrazuje přidruženou funkci DLL pro jednotlivé parametry skeneru

Micro-Epsilon představuje dva nové nástroje, které umožňují kontrolovat nastavení a samotný přenos dat mezi skenery SMART a PLC:

UDP Tool 1.0:
Kontrola UDP přenosu dat
Jednosměrný přenos měřených dat ze skeneru do PLC
Zaznamenávání měřených hodnot i při vysoké vzorkovací frekvenci
Zdrojový kód k dispozici

Modbus Tool 1.0:
Kontrola přenosu dat přes Modbus protokol
Zaznamenávání měřených hodnot
Online řízení a nastavení snímače (obousměrná komunikace)

Pro stažení nových softwarů klikněte ZDE

MICRO-EPSILON Czech Republic
Na Libuši 891
39165 Bechyně, Czech Republic
info@micro-epsilon.cz
+420 381 213 011
+420 381 211 060